Magnetyczne tablice kuchenne

Większość czasu spędzamy w salonie i sypialni, ale to kuchnia jest sercem domu. Można powiedzieć, że kuchnia to takie centrum dowodzenia całego domu. Właśnie dlatego powinniśmy dbać o to, aby kuchnia była należycie urządzona. Mówiąc należycie urządzona, mam tutaj na myśli to, że kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna.

Szklane tablice magnetyczne

tablica do kuchni szklanaJeśli wyposażymy całą kuchnię we wszystkie najważniejsze urządzenia i meble, takie jak lodówka, kuchenka i zmywarka, to możemy pomyśleć o rzeczach, które z pozoru nie są niezbędne, ale sprawiają że kuchnia staje się dużo bardziej funkcjonalna. Tablica do kuchni szklana umożliwia rozplanowywanie sobie planu działania na następne dni, albo zapisywanie najważniejszych informacji. Takiej tablicy używamy zamiast karteczek przypinanych do lodówki na magnesach. Jest to dużo wygodniejsze, niż wcześniej wspomniane karteczki na lodówce, ponieważ lodówkę ciągle otwieramy i zamykamy przez co te karteczki mogą odpaść i się zgubić. Po takiej tablicy piszemy przy pomocy specjalnych pisaków, które możemy zetrzeć, dzięki temu tablica jest wielokrotnego użytku. Dodatkowo możemy do tej tablicy doczepić coś przy pomocy magnesów. W ten sposób mamy wszystko zebrane w jednym miejscu. Montaż takiej tablicy jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy wkręcić w ścianę wkręty montażowe, na których zawiśnie tablica. Tablice są dostępne w różnych rozmiarach i różnych kolorach, dzięki temu łatwo dobrać tablicę do wystroju kuchni.

Najlepszym miejscem do zakupu tego rodzaju tablicy jest internet. Bez większych problemów znajdziemy tego rodzaju tablice wpisując w przeglądarkę odpowiednią frazę. Za taką tablicę razem z zestawem pisaków, magnesów i wszystkimi elementami potrzebnymi do montażu zapłacimy około trzystu złotych.