Makijaże permanentne w Szczecinie

 

Coraz częściej możemy usłyszeć o zabiegach mających na celu sprawić nam makijaż, który pozostanie z nami na dłuższy okres czasu. Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałam nie wierzyłam własnym oczom. Ta opcja wydawała się rozwiązywać jeden z moich największych problemów dotyczących wyglądu.

Idealne brwi dzięki makijażowi permanentnemu

makijaż permanentny SzczecinPewnego dnia zauważyłam, że jedna z moich koleżanek w pracy zawsze nosi nienaganny makijaż pomimo tego, że nasza praca zaczyna się o dosyć wczesnych godzinach. Zebrałam się na odwagę i podczas wspólnego lunchu zapytałam ją wprost jak ona to robi, że zawsze tak rewelacyjnie wygląda. Wtedy pierwszy raz usłyszałam o tym czym jest świetny makijaż permanentny Szczecin jest sporym miastem, lecz nie miałam pojęcia, że i tutaj można wykonać tak nowoczesny zabieg! Koleżanka dała mi także wizytówkę do kliniki w której wykonywała taki makijaż, a ja od razu po powrocie z pracy zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Nie maluję się codziennie zbyt mocno do pracy, więc makijaż zajmuje mi góra dziesięć minut, ale moją największą zmorą są brwi z którymi nigdy sobie ie radziłam i które zaczęłam po czasie zakrywać po prostu grzywką. Zabieg, pomimo tego że przypomina robieni tatuażu, okazał się w zasadzie bezbolesny. Poza tym byłam tak podekscytowana perspektywą posiadania pięknych brwi, że jedyne co wówczas czułam to niecierpliwość. Kosmetyczka oprócz makijażu permanentnego także wyregulowała moje brwi, więc tym bardziej oczekiwałam rewelacyjnego efektu.

Efekt końcowy przeszedł jednak moje najśmielsze oczekiwania. Widziałam portfolio kosmetyczki, lecz dopiero po wykonaniu zabiegu na mnie, dotarło do mnie jak rewelacyjne to wszystko wygląda. Brwi nie wyglądały jakby miały na sobie makijaż, lecz jakby były w stu procentach naturalne! Wreszcie mogłam pożegnać swój największy kompleks i tym samym pozbyć się grzywki.