agencja PR

Mama prowadzi agencję PR i poleciłam jej firmę do współpracy

Koleżanki mama ma wielki problem. Okazało się, ze właściciel prosił ja żeby załatwiła dobra i znana agencje PR do współpracy. Jej mama miała wiele spraw na głowie i całkiem o tym zapomniała. Jak jej się przypomniało było już po szesnastej i wiele agencji było już zamkniętych.

Agencja PR i konkurencja

agencja PRAgencja public relations mojej mamy jest doceniana przez specjalistów. Agencja PR jest na rynku od niedawna i dopiero powoli się rozkręca. Moja mama nie ma jeszcze dużego doświadczenia w branży ale stara się wykonywać wszystkie zlecenia bardzo dokładnie. Agencja znajduje się w centrum miasta Warszawa. Agencje PR w dzisiejszych czasach bardzo rywalizują. Jestem dumna z mojej mamy, ze postanowiła na stare lata zająć się swoją pasją. Prowadzenie agencji bardzo jej się podoba. Agencja public relations była jej marzeniem i teraz ma możliwość aby swoje marzenia spełniać. Agencja PR dopiero powoli zdobywa klientów. Kiedy koleżanka powiedziała mi o problemach swojej mamy od razu zadzwoniłam od swojej mamy żeby podpytać się jej czy będzie miała możliwość żeby pomóc mamie koleżanki. Okazało się, że mama ma teraz wolne terminy i jak najbardziej jest zainteresowana nowym zleceniem. Wymieniłyśmy numery naszych mam i one bezpośrednio się ze sobą skontaktowały. Okazało się, ze agencja PR mojej mamy będzie wykonywać zlecenia dla firmy, w której pracuje mama mojej koleżanki. Mama bardzo się ucieszyła bo firma, w której pracuje mama koleżanki ma dobra opinię i jest bardzo znana na rynku krajowym Na pewno taka współpraca przyczyni się do reklamy agencji mojej mamy. Agencja PR mojej mamy zatrudnia młodych studentów.

Mama nie może pozwolić sobie na zatrudnienie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem bo tacy pracownicy chcą bardzo dużo zarabiać a mama na razie nie może sobie pozwolić na takie wydatki. Studenci są jednak zmotywowani i maja głowy pełne pomysłów.

Więcej o pracy na www.practum.pl