drzwi szklane

Mąż sprzedaje drzwi szklane

Mam dwójkę dzieci Filipa i Maję. Szybko je urodziłam ale nigdy tego nie żałowałam. Moje dzieciaki są coraz starsze i sama nie wiem kiedy ten czas zleciał. Jeszcze nie dawno była w ciąży. Od paru lat nasze życie mija strasznie szybko. Ja pracuję w dużej korporacji i rozliczam bardzo znane firmy.

Drzwi szklane cieszą się dużym zainteresowaniem

drzwi szklaneCzęsto muszę zostawać po godzinach. Wówczas przy dzieciach pomaga mi teściowa. Mój mąż jest przedstawicielem handlowym i często musi wyjeżdżać w różne delegacje. Mąż sprzedaje swoim klientom najlepszy sprzęt. Jego firma produkuje szklane balustrady i różnego rodzaju szklane drzwi. Balustrady szklane są wykorzystywane w różnych instytucjach ale także w domach lub mieszkaniach u klientów indywidualnych. Maz jest bardzo dobrym pracownikiem. Angażuje się w swoją pracę i stara się zawsze mieć jak najlepszą sprzedaż. Balustrada szklana cieszy się dużym zainteresowaniem więc mąż nie ma ze sprzedażą żadnego problemu. Drzwi szklane, które mąż sprzedaje także cieszą się dużym zainteresowaniem. Producent jest znany ze swoich produktów i na rynku lokalnym i krajowym. Podobno drzwi szklane przesuwne cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów mieszkających za granicą. Mąż ostatnio sprzedał także klientowi zagranicznemu drzwi szklane składane. Klient zagraniczny jest znajomym naszej kuzynki. Za granica prowadzi sklep i zastanawia się czy nie wejść w stałą współpracę z moim mężem. Firma męża znajduje się w centrum miejscowości Kraków. Właściciel jest z męża bardzo zadowolony. Ostatnio nawet dostał podwyżkę i nowy samochód służbowy.

Okazało się że klient zagraniczny, któremu mąż sprzedał drzwi szklane zamówił od niego jeszcze balustrady szklane. Towar za granicą cieszy się dużym zainteresowaniem. Klient zdecydował się na stałą współpracę.

Więcej o tym, co mój mąż sprzedaję można znaleźć na: https://www.vitri.pl