Mąż zdecydował się na sprzedaż paneli 3D

Jestem Kasia. Mój mąż prowadzi firmę. Działa na rynku od pięciu lat. Maz oferuje materiały budowlane. Kiedyś mąż pracował w sklepie, który sprzedawał materiały ale firma miała bardzo dużo nadgodzin i przez to dzieciaki wieczorami taty nie widywały i to nie było dla nich dobre.

Panele 3D ładnie się prezentują

panele dekoracyjne 3DMąż lubił swoja pracę jednak nie pasowały mu te godziny. Postanowiłam męża przekonać żeby sam otworzył swoja firmę. Także mógłby sprzedawać materiały budowlane. Zna się na nich i wie, które należy polecać klientom. Już widziałam jego biznesplan. Ma już wstępne kontakty do producentów, którzy dostarczają materiały wysokiej jakości. Na liście znalazł się tynk trawertyn. Wiem jak wygląda bo znajduje się u nas w mieszkaniu na ścianach. Popularne panele dekoracyjne 3D pięknie się prezentują. Moja siostra ma nowo zbudowany dom i nawet mój mąż załatwił jej z pracy te panele. Na początku chciała wybrać panele Loft System ale mąż jej odradził, że względu na małe dzieci. Mogłyby one bardzo szybko je zniszczyć a panele te są bardzo drogie. Tynki Luxmal są to materiały, które bardzo dobrze się sprzedają. Mąż jest przekonany, ze poradziłby sobie prowadząc sklep. Chciałby jeszcze zamówić tynki dekoracyjne. W naszej okolicy znalazł lokal. Cena za wynajem nie była wysoka. Trochę pieniędzy pożyczy mu moja siostra. Oni maja dobre warunki finansowe. Trochę mamy oszczędności i przeznaczymy je na remont lokalu. Postanowiłam podzwonić do producentach i negocjować ceny materiałów.

Udało mi się wynegocjować dobre warunki na panele Loft System. Tynki dekoracyjne są bardzo popularne i producent nie za bardzo chciał obniżyć mi na nie ceny. Mąż podpisał już umowę najmu. Za pieniądze od mojej siostry zakupiliśmy materiały budowlane. Mąż jeszcze czeka na ulotki i otwiera sklep w piątek.