Metody podsłuchu na telefon

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się, jakie są metody na założenie podsłuchu w telefonie, czy to twoim, czy osoby trzeciej ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Która z tych metod jest najbardziej skuteczna, która najdroższa, a która prawie w ogóle się nie sprawdza? Przekonajmy się.

Różne metody założenia podsłuchu na telefon

podsłuch na telefonKlasyką i najłatwiejszym sposobem, żeby zrobić własny podsłuch na telefon np.: podczas osobistej rozmowy z inną osobą, to połączenie telefoniczne. Łączymy się z osobą, która będzie podsłuchiwała, za pomocą naszego telefonu, który trzymamy w miarę odkrytym, ale niewidocznym dla rozmówcy miejscu. Gdy jednak chcemy podsłuchać czyjąś rozmowę jako osoby trzecie, jest to niezwykle ciężkie, lecz nie niemożliwe. Jako że jest to już bardziej zaawansowany poziom podsłuchiwania, wymaga bardziej profesjonalnych środków np.: takich jak ukryty mikrofon, który ma połączenie z telefonem. Jedyne co w tym przypadku musimy zrobić to umieścić mikrofon w odpowiednim miejscu, a następnie połączyć go z naszym telefonem. Takich mikrofonów jest cała masa, jednak jedne z nich działają lepiej, jedne gorzej, a jedne wcale. Jednak komuś, komu naprawdę potrzebny jest taki sprzęt, wierzę, że będzie wiedział, który produkt będzie najlepszy. Innym sposobem, są aplikacje, które rzekomo umożliwią nam podsłuch na innych telefonach, jednak te, naprawdę rzadko spełniają swoje wymagania. Są również mniej legalne sposoby jak np. zhakowanie czyjegoś telefonu w celu uzyskania dostępu do mikrofonu. Ten ostatni sposób jednak jest bardzo trudny, ryzykowny i w większości przypadków nieopłacalny.

Jeśli komuś naprawdę zależy, żeby założyć drugiej osobie podsłuch na telefonie, na pewno znajdzie na to sposób, ważne jednak by ten był legalny, lecz prawda jest taka, że rzadko który sposób w tym przypadku jest uznawany przez prawo.