Miękkie i wytrzymałe ręczniki dla hoteli

 

Produkty przeznaczone dla hoteli, takie jak na przykład ręczniki muszą być nie tylko bardzo miłe w dotyku, ale także odznaczać się ponadprzeciętną trwałością oraz odpornością na pranie w wysokiej temperaturze. Firmy oferujące ręczniki dla hoteli stosują odpowiednie technologie, które pozwalają na uzyskanie odpowiedniego balansu pomiędzy miękkością i wytrzymałością ręcznika hotelowego.   

Rodzaje specjalnie wyprodukowanych ręczników hotelowych

ręczniki hoteloweWłaściciele wielu hoteli chcąc dostarczyć najlepszy rodzaj ręcznika do swoich pomieszczeń, współpracują z firmami, które oferują ręczniki dla hoteli, salonów spa oraz innych pomieszczeń. Ręczniki hotelowe są przede wszystkim produkowane w różnych przedziałach gramatury. W zależności od tego, jaki ręcznik jest potrzebny w danym hotelu, producent jest w stanie dostarczyć odpowiedni model w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia. Ręczniki dla hoteli są produkowane najczęściej w kolorze śnieżnobiałym, chociaż są także modele o innym odcieniu. Na ich powierzchni jest najczęściej umieszczony wzór lub całość ręcznika jest utrzymana w odpowiedniej fakturze, która swoim wyglądem pasuje do reszty przedmiotów w łazience hotelowej. Na niektórych modelach ręczników może być odciśnięte logo hotelu. Wiele z ręczników hotelowych jest także utrzymanych w ascetycznej formie, bez zbędnych ozdobników, a swoją jakość potwierdzają one w intensywnym użytkowaniu i praniu w silnych detergentach hotelowych.

Ręczniki produkowane dla hoteli mogą być użytkowane przede wszystkim w łazienkach. W wielu hotelach jest także dostępna sauna, w której dobrej jakości ręcznik jest niezbędny, aby w pełni cieszyć się z relaksu w gorącym pomieszczeniu. Dlatego producenci dbają o możliwość wszechstronnego zastosowania swoich produktów.