Mieszalnik farb potrzebny podczas remont bloku

Mieszkańcy jednego z bloków na moim osiedlu w Bydgoszczy zgłosili do naszej spółdzielni interwencję. Trzeba odremontować budynek oraz go ocieplić przed zimą. Zatrudniam w spółdzielni Włodzimierza, który zamawia zawsze tanie materiały budowlane i zleciłem mu zapoznanie się z tematem.

Mieszalnik farb tikkurila jest niezbędny

mieszalnik farbMa dokładnie sprawdzić jakie materiały budowlane należy zakupić oraz znaleźć jakiś tani sklep internetowy, w którym spółdzielnia zrealizuje zakupy. Przyznam, że Włodzimierz jest dość dobry, bo już po trzech dniach przyszedł do mojego biura i przedstawił mi niezbędne dane. Na liście znalazł się niedrogi mieszalnik farb tikkurila, który został mu polecony przez jego brata budowlańca. Musimy odmalować również klatki schodowe, dlatego ten mieszalnik farb jest niezbędny. Na liście były również impregnaty altaxin i pozostałe niezbędne materiały budowlane. Lista była dość obszerna, ale koszta, które wskazał Włodzimierz były zadziwiająco niskie. Dopytałem go zatem skąd te sumy. Włodek powiedział, że jego brat współpracuje ze sklepem internetowym, który ma nam dostarczyć materiały budowlane i ma tam sporo zniżek, dlatego on zamówi dla naszej spółdzielni materiał a z nami bezpośrednio się rozliczy. Bardzo mi odpowiadało to rozwiązanie, ponieważ trzeba naprawić jeszcze chodnik przed budynkiem i przynajmniej będą na to środki finansowe. W całości zaakceptowałem projekt i zleciłem naszej ekipie budowlanej rozpoczęcie prac remontowych.

Materiały budowlane mają do nas dotrzeć już w poniedziałek, dlatego budowlańcy będą mogli spokojnie rozpocząć prace. Przygotowania na pewno też im sporo zajmą. Wszyscy mieszkańcy otrzymali również oficjalne pismo ze spółdzielni informujące o terminie realizacji prac remontowych. Przed zimą już cały blok zostanie całkowicie ocieplony.