wodzirej na wesele

Młoda para szuka wodzireja na wesele

Do ślubu zostało nam niewiele czasu a nawet nie mamy załatwionej żadnej kapeli. Szukałam w całym Poznaniu, ale większość ma już pozajmowane terminy. Dobrze, że chociaż salę udało się załatwić.

Sprawdzony wodzirej na wesele  na naszej imprezie

wodzirej na weseleW piątek spotkałam się z moją przyjaciółką Justyną, która powiedziała mi, że jej brat pracuje jako konferansjer i na pewno będzie mógł mi pomóc. Zasugerowała również, ażebyśmy na ślub wynajęli dj, ponieważ jest to świetne rozwiązanie i coraz więcej ludzi z tego korzysta. Taki dj może również pełnić funkcję jako wodzirej na wesele, dlatego nie musiałabym się o nic przejmować. Poprosiłam, żeby od razu zadzwoniła do brata i zapytała go czy zgodzi się wystąpić jako sprawdzony wodzirej na wesele z Poznania na naszej ceremonii. Okazało się, że jej brat wtedy ma gorący okres i gra jako dj na studniówki, przez co nie będzie miał wolnego czasu. Uspokoiłam się, ponieważ polecił nam swojego kolegę, który jest uznawany jako najlepszy dj w Poznaniu i prawdopodobnie będzie w tym czasie wolny. Czas mnie gonił, dlatego poprosiłam, żeby od razu się z nim skontaktował. Ku mojemu szczęściu ten dj był wolny i zgodził się ze mną spotkać jeszcze tego samego dnia. Był to młody chłopak z ogromnym doświadczeniem. Jako dj gra już od wielu lat i również występuje jako wodzirej na wesele co mnie uspokoiło. Będę miała idealne wesele. Stawka, którą mi zaoferował była bardzo atrakcyjna, dlatego od razu zgodziłam się na tę współpracę. Mój Paweł na pewno będzie bardzo zadowolony, że załatwiłam dj, który będzie grał na naszym weselu.

Umówiłam się, że drogą elektroniczną podeślę mu listę utworów, które chciałabym, żeby zagrał. Jako wodzirej na wesele ma mnóstwo własnych pomysłów, więc nie muszę się głowić. To będzie na pewno udana zabawa i goście będą zachwyceni. Teraz mogę być spokojna.