kostka brukowa

Modernizuję teren na ogrodach działkowych

Jestem prezesem rodzinnych ogrodów działkowych niedaleko Torunia. Swoją funkcję pełnię już kilkanaście lat, ponieważ świetnie się sprawdzam a wszyscy działkowicze są zadowoleni ze sposobu w jaki zarządzam.

Modernizacja z udziałem kostki brukowej

kostka brukowaWszystkie nasze ogrody działkowe są bardzo zadbane a działkowicze dbają także o porządki na całym terenie. Jakiś czas temu, jeszcze przed rozpoczęciem okresu działkowego wpłynął do nas wniosek od działkowiczów. We wniosku wskazali chęć modernizacji na terenie działek, ponieważ droga dojazdowa jest nierówna a samochody mają problem, żeby przejechać przez piaszczysty teren. Ponadto przydałby się jakiś chodnik prowadzący do świetlicy. Rzeczywiście, mimo iż cały teren jest ładny a ogrody zadbane to są niedociągnięcia, które należy bardzo szybko naprawić. Uznałem, że wytrzymała kostka brukowa z Torunia idealnie się sprawdzi, ponieważ wcześniej też było układanie kostki brukowej na alejkach i działkowicze bardzo docenili to rozwiązanie. Skontaktowałem się z członkami zarządu, aby omówić z nimi ten temat. Spotkaliśmy się nazajutrz z samego rana. Wszyscy zgodnie uznaliśmy, że kostka brukowa jest niezbędna i trzeba w to zainwestować w pierwszej kolejności. Środki pieniężne są wystarczające na ten cel, dlatego nie ma na co czekać. Do wiosny już wszystko powinno być załatwione. Co więcej, Marian zaoferował, że jego syn może wykonać dla nas układanie kostki brukowej, ponieważ pracuje w firmie, która się tym zajmuje. Dzięki temu koszt będzie niższy. Kostka brukowa również zostanie zamówiona u naszego stałego dostawcy, dzięki czemu otrzymamy zapewne rabat jak poprzednim razem.

Od razu zorganizowaliśmy spotkanie dla działkowiczów, żeby ich poinformować o działaniach, jakie będą miały miejsce wkrótce. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i otrzymaliśmy owacje.