towar z anglii

Mój sklep z towarem z Anglii

Z mężem zastanawialiśmy się nad tym jaki interes byśmy mogli otworzyć. Mieliśmy odłożone trochę pieniędzy na ten cel. Ja po prostu chciałam bardzo prowadzić jakiś interes. Chyba jestem po prostu jedną z tych osób, która po prostu mino swoich szczerych chęci nie nadaję się do pracy na etacie.

Towar z Anglii cieszy się powodzeniem

towar z angliiPo prostu obojętnie jaka to byłyby praca i co miałabym wykonywać po prostu nie czuję się w takim miejscu dobrze. Już od dawna namawiałam męża żebyśmy coś otworzyli. Mąż jednak nie chciał brać na taką działalność kredytu. Dlatego też musieliśmy najpierw na ten cel odłożyć pieniądze. Ja odkładam najwięcej jak tylko potrafiłam. I wpadłam pewnego dnia na pomysł co to by mogło być. Chciałabym mieć sklep gdzie będzie tania odzież używana a także może jakieś akcesoria typu buty czy torebki. Sama lubię robić zakupy w takich miejscach dlatego też uważam, że jest to dobry pomysł. Jeśli w sklepie jest dobrej jakości towar z anglii to jest to gwarantem tego, że na pewno będą ludzie chętni by coś kupić. Mężowi ten pomysł także się spodobał. Wiedział bowiem, że taka odzież używana damska to dla mnie coś dobrze znanego. Oczywiście musiała by być także odzież używana męska bo nie we wszystkich sklepach z używaną odzieżą jest. A to by mogło jednak przyciągnąć do mojego sklepu innych klientów. Jeśli ten interes miałby pójść to musiała by być to markowa odzież używana bo jednak takiej poszukuje najwięcej osób. Zresztą gdy ja sama idę do takiego sklepu to szukam w nim właśnie markowej odzieży. W końcu każdy chce znaleźć coś wyjątkowego czym będzie mógł się pochwalić. Ja czasem sama nie wierzę w to co kupię.

Mąż powiedział, że rozejrzy się dla mnie za odpowiednim lokalem a ja mam rozejrzeć się za dostawcą. Nie mam pojęcia gdzie mogę go znaleźć. Ale pewnie w internecie znajdę jakieś informacje.