zespół smooth jazz na koncert

Moja duma z córki która gra w zespole smooth jazzowym

Największą dumą kobiety jest szczęście jakie posiada w postaci swojego dziecka. Tak też i mi przypadło w udziale cieszyć się z mojej utalentowanej córeczki. Wiesława ukończyła szczęśliwie akademię muzyczną na wydziale muzyki rozrywkowej i jazzu, w klasie perkusyjnej.

Zespół smooth jazz na koncert gra często

zespół smooth jazz na koncertOd zawsze pasjonowała ją nowa muzyka fusion jazz. Miała to po ojcu, który ma zespół smooth jazz na koncert, a koncertów zawsze grał wiele. Ojciec co roku wydawał płyty i promował polski smooth jazz na całym świecie. Kiedy to piszę jest na smooth jazz event w Tokio. Córka ojcu zazdrościła tz podroży i zarabiania na swojej pasji. Tak, Wiesława jest bardzo utalentowaną perkusistką, mój mąż powtarzał, że nowa muzyka fusion jazz potrzebuje tak świetnej sekcji rytmicznej. Córka uznawała w swoim pokoju tylko właśnie polski smooth jazz, a płyty sprowadzane przez męża tylko tę muzykę zawierały. Spokojne usposobienie mojej córki, jak i nieco flegmatyczny charakter męża, chyba doskonale pasują do tej muzyki. Byłam kiedyś jak mąż organizował w naszym mieście duży smooth jazz event, a było to w dziesiątą rocznicę działalności artystycznej. Byłam i jak słuchałam czym jest polski smooth jazz, to zrozumiałam, że widownia nie była trzeźwa. Dlaczego? Bo na trzeźwo można by usnąć natychmiast. Nie znam się na muzyce jak moi bliscy, ale dumna jestem z córki, że realizuje swoje marzenia. Smooth jazz event w Tokio mężowi się udał, bo otrzymali prestiżową nagrodę za całokształt twórczości. Nowa muzyka fusion jazz naprawdę może uzyskać status bardziej znanej.

Córa stwierdziła, że nie zależy jej na publicznym rozgłosie, woli aby jej zespół smooth jazz na koncert w kraju wyjeżdżał przez cały rok. Z drugiej strony wystarczy jej audytorium, które docenia polski smooth jazz. I wszystko.

Więcej na stronie http://www.slowmusic.pl