angielski dla firm

Moja praca i angielski dla firm

Pochodzę z Opola. Tam też studiowałem i poznałem dziewczynę. Przyjechałem do Bydgoszczy za pracą. W Opolu skończyłem uniwersytet językowy i zdobyłem najwyższy stopień znajomości języka angielskiego.

Angielski dla firm to dużo pracy

angielski dla firm Pozdawałem wszystkie testy i mogę nauczać chętnych słuchaczy. W Opolu nie ma dużo ofert pracy dlatego postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania. W Opolu nic mnie nie trzymało. Trochę pracowałem tam w szkole językowej. Szkołą oferowała fachowy angielski dla firm w Bydgoszczy, ale niestety nie mieliśmy w niej dużo pracy. Nie było dużo chętnych ze względu na wysoką cenę danego kursy. Szkoła języka angielskiego w miejscowości Bydgoszcz zatrudniła mnie na dobrych warunkach. Grupa miała być utworzona dla mnie w ciągu dwóch tygodni. Bydgoszcz jest większym miastem i jest w nim większe zapotrzebowanie na naukę. Szkoła języka niemieckiego oferuje różne kursy z danego języka na różnych poziomach. Mi niemiecki zawsze wydawał się trudniejszy i jakoś nie mogłem się jego nauczyć. Znam podstawy na pewno bym się dogadał. Jednak zawsze wolałem angielski. Muszę przyznać, że bardzo szybko się go uczyłem. Szybki kurs angielskiego nie był mi nigdy potrzebny. Ja uczyłem się nowych słówek z reklam, piosenek. Mój umysł był bardzo chłonny i nawet się nie obejrzałem a ja już mówiłem płynnie. Długo i często słuchałem też zagranicznego radia. Wszystkie audycje były po angielsku i na początku nie rozumiałem nic. Z czasem jednak rozumiałem już wszystko. Praca w szkole językowej jest łatwa. Mamy ustalany plan lekcji i się do niego stosujemy.

Przekazujemy wiedzę naszym słuchaczom w sposób ciekawy i oczekujemy od nich zaangażowania żeby jak najwięcej z lekcji wynosili. Szkoła językowa mi się spodobała. Wynająłem mieszkanie. Teraz muszę poznać miasto żeby poczuć się jak u domu.