Moje zdjęcia podobają się klientom

Moją pasja od kiedy pamiętam były zdjęcia. uwielbiałam je oglądać a później kiedy dostałam od babci aparat zaczęłam je robić. Zrobienie dobrego zdjęcia nie jest w cale taką prostą sprawą. Trzeba złapać dobra ostrość a także sfotografować odpowiednie ujęcie. Mnie interesowały zdjęcia ludzi a w szczególności ślubów i wesel. 

Wykonuję zdjęcia ślubne

fotograf ślubny kielceSwoją przygodę z fotografowaniem zaczęłam od kursu. Babcia dała mi na niego pieniądze. Moi rodzice uważali, że z fotografowania nie dam rady się utrzymać i namawiali mnie na wybranie jakiegoś dobrego kierunku studiów. Ja wiedziałam, że zdjęcia są moją pasją i postanowiłam spróbować żeby mieć pewność czy się do tego nadaję. Kurs, na którym byłam wiele mi dał. Nauczyłam się sporo rzeczy, które aktualnie wykorzystuję w trakcie każdego mojego zlecenia. zaczynałam od małych projektów w szczególności u znajomych. Nie powiem, ze było mi łatwo ale nigdy się nie poddałam. Teraz po kilku latach kiedy moje usługi są bardzo znane i doceniane w mieście cieszę się, że nie poddałam się nawet gdy nie miałam za co żyć. Wiele zawdzięczam mojej babci. To ona zawsze we mnie wierzyła i wspierała mnie w każdej sytuacji. Fotograf ślubny kielce to było od zawsze moim marzeniem i po kilku latach ciężkiej pracy udało mi się to osiągnąć. Współpracuję z różnymi osobami i każdy ślub czy wesele uczy mnie czegoś nowego. Lubię robić zdjęcia w trakcie kiedy uroczystość jest wyjątkowa dla moich klientów. Aparat daje możliwość uchwycenia każdych emocji. 

Zdjęcia ze ślubów są wyjątkową pamiątką dla moich klientów. Zapewniam im także możliwość zakupienia albumów, które staram się przygotowywać ręcznie. Każdy album jest dopasowany do pary, z która miałam okazję współpracować. Staram się żeby zdjęcia ślubne były bardzo dobrej jakości i żeby były piękną pamiątka na lata.