Montaż desek kompozytowych pomysłem na pracę

Od dwóch miesięcy byłem bez pracy, dlatego przeniosłem się do Torunia. W mieście jest więcej perspektyw i od razu wiedziałem, że szybko coś znajdę. Swego czasu pracowałem jako monter i kładłem panele podłogowe.

Deski kompozytowe i współpraca

deski kompozytowe Chciałbym znaleźć coś podobnego. Wiem, że w Toruniu jest producent, który wytwarza deski tarasowe, panele czy też deski kompozytowe, dlatego udam się do niego i zaoferuję mu współpracę. Mógłbym dla niego robić taki montaż deski kompozytowej u klientów. Oferta jest ciekawa i mam nadzieję, że się zgodzi. Wiem jak przebiega układanie deski tarasowej, więc posiadam odpowiednie doświadczenie. Następnego dnia z rana pojechałem do centrum Torunia do tego producenta, żeby z nim osobiście porozmawiać. Był akurat w firmie na miejscu, więc miałem sporo szczęścia. Przyjął mnie do biura na rozmowę. Powiedziałem mu, że niedawno się przeniosłem do Torunia i poszukuję jakiejś dobrej pracy. Z racji, że doskonale wiem, jak przeprowadza się montaż deski kompozytowej, chciałem zaoferować się na takie stanowisko. Producent przyznał, że brał pod uwagę takich usług, ale stwierdził, że jest to doskonały pomysł. Często klienci pytali go o układanie deski tarasowej, ale nie świadczył takich usług. Powiedział, że to doskonały pomysł, ponieważ montaż deski kompozytowej na pewno będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zapytał oczywiście o moje doświadczenie, więc przedstawiłem mu swoje kwalifikacje. Oczywiście montaż deski kompozytowej nie będzie prowadzony od razu, ponieważ producent musi się do tego przygotować.

Mamy się kontaktować w przyszłym miesiącu, ponieważ do tego czasu wszystko już powinno zostać załatwione. Cieszę się, że udało nam się podjąć współpracę i będę miał zatrudnienie w Toruniu. Ta przeprowadzka to był dobry pomysł.

Więcej o deskach na stronie deski-tarasowe-torun.pl