nowoczesny montaż dzrwi

Montaż drzwi podwójnych

Mieszkam od paru lat w wieżowcu. Tak naprawdę na Śląsku nie brakuje tego typu mieszkań. I często koleżanki dziwią mi się, że chciałam kupić akurat mieszkanie w wieżowcu jednak dla mnie nie ma specjalnej różnicy między mieszkaniem w niższym bloku a w wieżowcu.

Montaż drzwi musi przebiegać fachowo

nowoczesny montaż dzrwiDla mnie jednak ważne było to by była winda. Nie ma dla mnie nic gorszego niż wchodzenie po schodach z zakupami na na przykład czwarte piętro. Tak właśnie mieszkają moi rodzice i obiecałam sobie, że nie będę mieszkała na pewno bez windy. Ostatnio na moim pietrze praktycznie wszyscy sąsiedzi wymieniali sobie drzwi wejściowe niemal hurtowo. No naprawdę praktycznie wszyscy wymienili w krótkim czasie drzwi. Pomyślałam, że to może dlatego bo w okolicy powstała hurtownia drzwi, i że może chcieli skorzystać z promocji jakie były na pewno przy otwarciu. Jednak po rozmowie z sąsiadem okazało się, że nie. Chodzili po prostu przedstawiciele innej firmy, która sprzedaje drzwi i oferowali ceny niższe niż w hurtowni, mało tego nowoczesny montaż drzwi Śląsk był gratis. I dlatego wiele osób skorzystało. Koło mnie mieszkają praktycznie starsi ludzie i wtedy gdy ci przedstawiciele chodzili z ofertą ja byłam po prostu w pracy. Myślałam, że może ktoś chciał naciągnąć starszych ludzi na drzwi. Jednak zobaczyłam, że te drzwi są markowe. Na moim piętrze zamontowane były przede wszystkim drzwi porta, które tak naprawdę cieszą się bardzo dobrą opinią. Niektórzy mieli drzwi dre, które też są przecież bardzo dobre jakościowo. Tak naprawdę zaczęłam trochę żałować, że nie było mnie wtedy w domu gdy ci przedstawiciele firmy chodzili z ofertą.

Tak na przyszłość powiedziałam sąsiadowi, że jeśli znowu by chodzili to żeby dał mi po prostu znać. Bo ja chętnie bym także wymieniła sobie drzwi po tak atrakcyjnej cenie i z darmowym montażem.