Nadruk na dużym namiocie wystawowym

Od niedawna zaczęłam pracować w sporej firmie, w branży do której najbardziej chciałam się dostać. Tym samym udało się spełnić mój cel, czyli sprawić, że studia jakie skończyłam, na coś mi się przydały. Oczywiście byłam świadoma, że moje początki w firmie nie będą jeszcze spełnieniem mojego docelowego stanowiska, ale zadania, jakie przede mną stawiano, były niesamowicie ciekawe – m.in. przygotowanie stoiska na targi specjalistyczne.

Namioty wystawowe z nadrukami – duże wystawy

duży namiot wystawowy z nadrukiemMój pracodawca chciał wziąć udział w targach, które miały być organizowane przez uczelnie naukowe. Bardzo zależało mu, by nasza firma zaprezentowała się jak najlepiej, pokazując, czym się zajmujemy i że jesteśmy ciekawą opcją dla kariery młodych ludzi. Zapytano się mnie, czy chciałabym się tym zająć, bo widzieli, jak angażuję się w projekty firmowe. Od razu się zgodziłam. Dostałam przy tym wyszczególnione zadania i miałam m.in. wybrać duży namiot wystawowy z nadrukiem z nazwą firmy, w którym przestawilibyśmy naszą wystawę i ofertę. Miałam znaleźć ten namiot u solidnego producenta, bo szefostwo liczyło, że uda się wybrać taki, który posłuży nam co najmniej kilka lat przy podobnych okazjach. Jeden konkretny bardzo mi się spodobał, więc podesłałam go kierownictwu. Dostałam zgodę na zakup ze środków na to przeznaczonych i dalej zaczęłam przygotowywać już samą wystawę, a także samą siebie, by jak najlepiej móc zaprezentować swojego pracodawcę.

Targi były wielkim sukcesem dla naszej firmy. Ja jestem też sama z siebie niesamowicie dumna, że udało mi się doprowadzić do takiego wyniku. Namiot był przygotowany perfekcyjnie i mogę z pełną świadomością stwierdzić, że wyróżniał się najbardziej ze wszystkich, jakie tego dnia były wystawiane na targach naukowych.