Najlepsza posadza poliuretanowa z Wrocławia

Po ukończeniu liceum bardzo długo szukałem pracy. Chciałem zrobić sobie rok przerwy pomiędzy studiami i zacząć pracować. W końcu udało mi się znaleźć przyzwoitą pracę w biurze. Tam zajmowałem się dosłownie wszystkim co było możliwe.

Miałem zamówić posadzkę żywiczą do hotelu 

posadzki żywiczne poliuretanowe z WrocławiaMoja szefowa prowadziła hotel i trwał jego remont. To oczywiście wiązało się z mnóstwem obowiązków. Jako jej asystent oraz pomocnik często załatwiałem sprawy związane z budownictwem. Ostatnio dostałem poważne zadanie. Miałem poszukać posadzki żywiczne poliuretanowe z Wrocławia. Podobno tam był producent, który miał wspaniałe prace, a szefowa koniecznie musiała mieć to w swoim hotelu. Na szczęście z ich znalezieniem nie było żadnego problemu. Jednak to ja miałem prowadzić negocjacje co było dla mnie kolejnym wyzwaniem. Moja wiedza o posadzkach niestety była bardzo ograniczona i tak na prawdę nawet nie wiedziałem o co mam się zapytać. Na szczęście znałem kolegę, który sam zakładał takie posadzki i wszystko mi wyjaśnił. Nawet dzięki jego pomocy dowiedziałem się jak to wszystko funkcjonuje i działa. Zostałem obeznany w cenach i mogłem udać się na spotkanie w sprawach negocjacji. Bardzo się denerwowałem, ponieważ nigdy nie prowadziłem równie ważnej rozmowy. Zależało mi żeby wszystko przebiegło tak jak powinno. Na dodatek spodziewałem się, że nie zdziałam cudów. Na szczęście rozmowa z producentem posadzek przebiegła bardzo pomyślnie. Okazało się, że mam do czynienia z konkretnym człowiekiem, który wie czego chce. Na dodatek udało mi się obniżyć ostateczną kwotę z czego byłem bardzo dumy.

Tak samo moja szefowa. Bez trudu doceniła moje starania i szykowała już kolejne wyzwanie w sprawie hotelu. Miałem nadzieję, że tym razem tematyka okaże się trochę inna. Miałem ochotę na nowe wyzwanie.