dachy

Najlepsze dachy sal gimnastycznych

Cztery lata temu objęłam stanowisko dyrektorki szkoły i zaraz zabrałam się do roboty. Szkoła była zaniedbywana przez lata i wymagała poważnych zmian.

Najlepsze dachy z Otwocka i remont sali

dachyZmieniliśmy dość mocno program nauczania, dodaliśmy więcej informatyki i języków obcych, wyremontowaliśmy najstarszą część szkoły i wreszcie na koniec wybudowaliśmy dwie nowe sale gimnastyczne, mniejszą i większą. Stara była w tak opłakanym stanie, że bardziej opłacało się ją rozebrać i postawić w to miejsce dwie nowe. Z nowymi jednak nie do końca było tak łatwo jak się spodziewaliśmy. Wszystko przez dachy. Firma z Otwocka, która stawiała nam obie sale wycofała się z projektu zaraz przed planowanym kładzeniem dachów. Na gwałt musieliśmy więc szukać innej firmy, która podjęłaby się dokończenia prac. Rzecz w tym, że dachy najwyraźniej nie są szczególnie łatwymi zagadnieniami. Firma z Warki do której zwróciliśmy się o pomoc potrzebowała wszystkich projektów, które niestety przepadły wraz z pierwszym wykonawcą. Konieczne było ponowne zwrócenie się do architekta aby przekazał nam wszystkie projekty, zwłaszcza te, które dotyczyły dachów. Wtedy musieliśmy się jeszcze ponownie zastanowić czy na pewno dachy eksponowane są najlepszym rozwiązaniem. Chodziło przecież o ogromne pieniądze, nie było więc miejsca na żadne błędy, szczególnie, że wystarczająco źle wyglądała ucieczka pierwszej ekipy budowlanej. Po kolejnych konsultacjach z architektami i budowlańcami zdecydowaliśmy, że najlepsze dachy-otwock będą najlepszym rozwiązaniem. Ostatecznie dachy zostały położone przez dwie firmy, jedną z Warki a drugą z Otwocka.

Dzięki temu budowa zakończyła się w planowanym terminie. W tej chwili nasze sale gimnastyczne należą do najnowocześniejszych budowli w całym regionie i służą jako swoista reklama naszej miejscowości.