Najlepsze maski koreańskie w płachcie

Maski w płachcie to materiał ze skoncentrowaną esencją roślinną, która ma za zadanie przenikać w głąb skóry. Maski w płachtach to doskonała alternatywa dla zwykłych masek. Maski w płachcie są o wiele bardziej skuteczne i intensywniej odżywiają skórę twarzy.

Maski w płachcie z Korei

koreańska maseczka w płachcieMaski w płachcie pochodzą z Azji. Już sławne Gejsze ze skrawków jedwabiu tworzyły odżywcze maski nasączając je w ziołach lub wodzie z płatkami róż. Pielęgnacja kosmetykami z terenów Azji jest niezwykle popularna i w wielu drogeriach możemy znaleźć koreańskie kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy czy makijażu. Koreanki słyną z tego, że bardzo dużą wagę przywiązują do pielęgnacji twarzy. Wykonują aż 10 zabiegów pielęgnujących aby ich skóra promieniała i była w dobrej kondycji. Do Europy wraz z modą na wieloetapową pielęgnacje przywędrowały różnego rodzaju maski odżywcze. Koreańska maseczka w płachcie wyprodukowana jest z naturalnego lub syntetycznego materiału. Materiał ten nasączony zostaje w esencji skoncentrowanych składników odżywczych zarówno tych roślinnych jak i odzwierzęcych. Maski te dostosowane są do kształtu twarzy i korzystanie z nich jest niezwykle proste. Materiał nie pozwala na utlenianie się zawartych w maseczce składników, które mają odżywić skórę. I to właśnie sprawia, że maseczki te są tak popularne. Wykonując taką maseczkę dwa razy w tygodniu już po krótkim czasie zauważymy widoczną różnicę i poprawę kondycji skóry. Maski mają bardzo naturalny skład i możemy wybrać tą odpowiednią dla nas. W zależności od typu skóry czy mamy tłustą, mieszaną czy suchą i wrażliwą.

Po kilku tygodniach nasza skóra zostanie maksymalnie odżywiona i nawilżona. Maski oprócz swoich walorów kosmetycznych pakowane są w opakowania, które zachęcają do kupowania. Opakowania ozdabiane są pandami, kotkami i innymi zwierzętami.