Najlepsze ujęcia z drona

Jestem właścicielką sporego obiektu, znajdującego się w centrum jednego z największych polskich miast. Obiekt jest luksusowym hotelem, który powstał dopiero kilka miesięcy temu, w związku z czym bardzo dużo trudu zadałam sobie w celu odpowiednie rozreklamowania tego miejsca i pozyskania możliwie największego grona klientów, którzy dziś polecają to miejsce znajomym.

Profesjonalne ujęcia przy zastosowaniu drona

filmowanie dronemMuszę przyznać, że wypromowanie obiektu, nawet tak luksusowego, jak mój nie jest takim prostym zadaniem. Jak się okazuje obietnice niezapomnianych wrażeń, czy wspaniałych zabiegów w luksusowym spa dziś nie robią na potencjalnych klientach wrażenia. Jak się okazuje większość osób podejmuje swoje decyzje na podstawie doznań wzrokowych. Dlatego właśnie zdecydowałam się na zabieg, jakim jest filmowanie dronem. Ponieważ obiekt znajduje się praktycznie w centrum miasta, bardzo ciężko było wykonać dobre ujęcia fasady, czy samego wejścia. Na szczęście dzięki zastosowaniu drona, hotel mógł zostać zaprezentowany w całej swojej okazałości. Zgodnie z zasadą, wszystkie rzeczy z lotu ptaka wydają się piękniejsze, a ponieważ firma z którą nawiązałam współpracę miała ogromne doświadczenie w tym zakresie, ujęcia są naprawdę magiczne. Już po wyemitowaniu pierwszego filmu wykonanego przy użyciu drona, udało nam się zapełnić księgę rezerwacji na na dwa miesiące do przodu. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.

Decydując się na filmowanie dronem, chciałam wydobyć piękno mojego obiektu. Na szczęście dzięki profesjonalnej firmie, która zajmuje się tego typu działaniami ujęcia są wspaniałe a całość przyniosła ogromny sukces. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jakości usługi i serdecznie ją polecam wszystkim, którzy znajdują się w podobnej sytuacji.