Najtrwalsze dyfuzory i zapachy

 

Chcesz mieć piękne i eleganckie wnętrze, ale nie wiesz, jak łączyć elementy i dopełniać dodatkami? To bardzo prosta sprawa. Czasem niewielka zmiana może pomóc osiągnąć cel idealnego wnętrza. Należy jednak zachować umiar w wyborze dodatków, ponieważ zbyt wielka ilość może przytłaczać i dawać poczucie kiczu.

Polecane zapachy do domu

grube patyczki zapachowe do łazienkiWszyscy wiemy, jak małe dodatki mogą całkowicie zmieniać wystrój wnętrz. Wystarczy dodać jednokolorowe poduszki na kanapę, estetyczne czy minimalistyczne ozdoby i już pokój gościnny czy sypialnia zmienia się w pomieszczenie, gdzie chce się spędzać czas. Równie ważną kwestią jest zapach, który unosi się w całym domu. Często borykamy się z nieprzyjemnymi zapachami z kuchni, na przykład po smażeniu. Warto oprócz wietrzenia mieszkania zaaplikować jakiś zapach maskujący. To samo tyczy się łazienki. Wchodząc do pięknie pachnącej łazienki od razu czujemy klimat relaksu i wypoczynku po ciężkim dniu w pracy. Polecane są grube patyczki zapachowe do łazienki czy toalety – jest to najskuteczniejszy zapach, ponieważ rozprzestrzenia się stopniowo po pomieszczeniu i utrzymuje się na długo. Patyczki zapachowe, szczególnie te grube, to świetny wynalazek dla osób, które lubią, gdy zapach nie jest nachalny i gryzący w nos, tylko delikatnie rozprowadzany. Nawet mocny, intensywny zapach będzie delikatnie uwalniany dzięki nasączonym drewnianym patyczkom. Taki dyfuzor posłuży nam na kilka tygodni, bez konieczności wymiany wkładu zapachowego.

Zapachy w domu są ważnym elementem i potrafią stworzyć każdy klimat. Warto zainwestować w dobrej jakości dyfuzory czy świeczki zapachowe, żeby uniknąć wdychania toksycznych substancji. Dobrze sprawdzą się dyfuzory z naturalnymi zapachami i prostymi składami oraz świeczki zapachowe z wosku sojowego lub pszczelego.