Naprawianie laptopów może cieszyć!

Z lekkością mogę stwierdzić, że jestem człowiekiem spełnionym pod względem zawodowym. Odkąd zacząłem pracę w swojej ukochanej branży stałem się lepszą wersją siebie. Czuję się potrzebny i doceniony, kiedy ludzie spoglądają na mnie z wdzięcznością i zostawiają niemałe wynagrodzenie za wykonaną pracę. 

Praca jako serwisant laptopów daje wielką satysfakcję

naprawa laptopówCzęsto kiedy ludzie pytają mnie czym zajmuję się zawodowo, tłumaczę im, że jestem lekarzem. Ci obdarzają mnie zdziwionym spojrzeniem, ponieważ nie ukończyłem studiów medycznych. Mimo to, z uporem obstaję przy swoim. Jestem bowiem lekarzem zajmującym się szczególnymi przypadkami. Moją domeną jest bowiem naprawa laptopów, to właśnie są moi pacjenci. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie. Nie zrażam się do swojej pracy, kiedy trafia mi się wydawać by się mogło zwykłe usunięcie ze sprzętu wirusa, który dla właściciela komputera jest wielkim dramatem. Obojętnie, czy trafię na zlecenie, które wymaga ode mnie kreatywności i wielu godzin pracy, czy też na naprawę zajmującą mi dziesięć minut – wykonuję swoją pracę z uśmiechem na ustach. Za każdym razem, widząc zadowolenie na twarzy klientów, moje serce rośnie. Rośnie, ponieważ wiem jak wiele szczęścia daje mi to czym się zajmuję. Częstokroć wyobrażam sobie, że mógłbym wybrać zupełnie inną ścieżkę kariery. Wizualizuję sobie podjęcie innej decyzji. W takich momentach jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, jak bardzo jestem szczęśliwy.

Wybór ścieżki kariery jest bardzo trudny, szczególnie w wieku, w którym należy to zrobić. Uważam jednak, że najważniejszą rzeczą jest kierowanie się pasją. Kiedy w pracy, którą wykonujemy jest pasja – będzie się ją wykonywało po prostu przyjemnie. W takim wypadku każdy dzień będzie zaczynać się z uśmiechem na ustach.