Sesja ślubna

Nasza sesja ślubna !

Cześć, muszę się wam wyżalić… Już za trzy dni moja sesja ślubna. Nie mogę uwierzyć, że wszystko tak szybko zleciało. Rok planowania, a za chwilę zamkniemy już ostatni etap. Trochę łza mi się w oku kręci. Prawda jest taka, że narzekałam na to całe planowanie wesela, ślubu, załatwianie sesji, jednak teraz wydaje mi się, że chciałabym to wszystko robić jeszcze raz!

Sesja ślubna – mam obawy

Sesja ślubnaMam nadzieję, że ten czas do sesji będzie leciał wolno, chociaż z drugiej strony, nie mogę się doczekać jak znowu odwiedzimy Toruń, bo to właśnie tam będziemy mieli robione zdjęcia. Wiecie, dlaczego Toruń, to dla nas takie ważne miejsce? Nie wiem, czy wam, to opowiadałam, ale to właśnie tam mój ukochany mi się oświadczył. Po roku wrócimy tam, jako małżeństwo! Niesamowite, mam tylko nadzieję, że ta cała sesja ślubna nam wypali, a przede wszystkim, że fotograf się sprawdzi. Tak naprawdę, to się nawet z nim nie widziałam, tylko moja przyjaciółka mi go poleciła. Jej fotografia ślubna jest zjawiskowa, mam nadzieję, że podobnie będzie w naszym przypadku. Najbardziej to chciałabym, żeby na tych zdjęciach, było widać nas i to jak mocno się kochamy. Nie zależy mi na jakiś sztucznych pozach, niepotrzebnych rekwizytach, chciałabym, żebyśmy na tych zdjęciach byli po prostu, my i Toruń, czyli nasze miasto miłości. Wiecie, co? Naprawdę zaraz się to rozpłaczę, tak jakoś wzięło mi się na podsumowania… Ojej lepiej wezmę się za przygotowanie sukienki, bo po weselu nie wygląda ona najlepiej, całe szczęście mogę ja wrzucić do pralki!

A może to nie jest dobry pomysł? Może powinnam, ją oddać do czyszczenia? Co myślicie? Dobrze, kończę już to moje marudzenie i zawracanie wam głowy. Odezwę się jak wrócimy z Torunia, a może nawet wstawię tu jakieś zdjęcie, trzymajcie za nas mocno kciuki!

Firma, którą polecam do wykonywania waszych sesji ślubnych: http://vfstudio.eu