Noni przeciwdziała komórkom rakowym

Walka z chorobą to nieszczęśliwy czas dla całej rodziny cierpiącego. Ludzie szukają wszystkich możliwych sposobów, aby ulżyć cierpiącemu w bólu nie do zniesienia. Kolejna chemioterapia jeszcze bardziej wyniszcza organizm, a regresji nowotworu nie widać. Jak możemy pomóc choremu bliskiemu? Czy istnieją jakieś alternatywne sposoby leczenia raka?

Terapia pozamedyczna na raka

sok z noni na rakaMedycyna niekonwencjonalna polega na stosowaniu różnego rodzaju ziół, grzybów, przyjmowania wysokich dawek witamin i minerałów, a także na szukaniu niestandardowych metod leczenia inspirując się afrykańskimi i azjatyckimi plemionami. Sok z noni na raka to wywodzący się z Polinezji sposób na przeciwdziałanie postępującej chorobie. Morwa indyjska, czyli inna nazwa tego owocu, posiada właściwości bakteriobójcze, przeciwzapalne, wspiera system immunologiczny człowieka, a nawet może wyleczyć niektóre chore komórki rakowe. Napoje produkowane na bazie soku z noni są często dodatkowo fortyfikowane kolagenem lub glukozaminą, które wspomagają odbudowę tkanek łącznych. Stosowanie produktów zawierających morwę indyjską zalecane jest też osobom przechodzącym chemioterapię. Wysoka zawartość składników mineralnych, takich jak witamina C, witaminy z grupy B, potas, wapń, mangan, czy żelazo, pozytywnie wpływają na regenerację wyniszczonego organizmu. Dodatkowo noni zawiera substancje organiczne, które wpływają na produkcję endorfin – dzięki temu z powodzeniem radzi sobie ze stanami lękowymi i brakiem chęci do życia w czasie choroby i nie tylko.

Stosowanie noni w czasie walki z chorobą nowotworową może spowolnić lub zatrzymać postępujące schorzenie. Warto włączyć sok z morwy indyjskiej do codziennej diety, jednak najpierw należy skonsultować się z lekarzem, aby wyeliminować ewentualne nieprawidłowości w leczeniu.