Wywóz gruzu

Nowa firma oferująca wywóz gruzu

Wprowadziliśmy się do nowego domu jakoś dwa lata temu, więc jest to dość świeża sprawa. Mieliśmy spokojne otoczenie, ale niestety do czasu.

Hałaśliwy wywóz gruzu

Obok nas powsWywóz gruzutała firma odbiór gruzu i jesteśmy lekko niezadowoleni. Bo hałasują te maszyny tuż pod naszym oknem codziennie. Taki specjalistyczny wywóz gruzu w Poznaniu, to nie był szczyt naszych marzeń, jeśli chodzi o sąsiadów. Musieliśmy coś z tym zrobić, bo chcieliśmy mieszkać w spokoju i po odpoczywać. Wcześniej mieszkaliśmy w bloku w centrum miasta, i nocne imprezy nie dawały nam żyć. Nie wiemy jaki jest wywóz gruzu Poznań cennik, ale widzimy, że chyba są to korzystne ceny, bo dużo osób do nich dzwoni, i codziennie mają ręce pełne roboty. Poszliśmy do nich porozmawiać na temat hałasu, zwłaszcza rano. Byliśmy ciekawi jak zareagują na nasz problem. Opowiedzieliśmy, że codziennie budzą nas hałasy bardzo wcześnie, i było im wyraźnie smutno z tego powodu. Odpowiedzieli, że postarają się zachowywać się ciszej, bo nie chcą mieć wrogów wśród sąsiadów. To miło z ich strony, mieliśmy też nadzieję, że na samych obietnicach się to nie skończy. Powiedzieli, że postarają się zrzucać gruz najwcześniej o 9, żeby nie przeszkadzać nam gdy śpimy. My z kolei podziękowaliśmy im, i postanowiliśmy, że jakoś wyciszymy ściany, żeby aż tak bardzo tego nie słyszeć. Do tego zakupiliśmy stopery, które zawsze wkładamy do uszu na noc, żeby nas nic nie budziło. No i jakoś się dogadaliśmy. Już nie jest tak źle, hałas nie jest tak duży jak na początku i możemy spać spokojnie. Teraz zawsze do siebie machamy, jak się widujemy przez płot.

Jednak sąsiedzi nie są tacy źli, jak się wydawali na początku. Bo już myśleliśmy, że nici z naszego spokojnego mieszkania w nowym domku z dala od miasta. Wszystko dobrze się ułożyło, i nie można narzekać.