cad cam software

Nowa moda na informatykę i profesjonalny cad cam software

Moda na bycie informatykiem przyszła do Polski z zachodu. Prawdopodobnie zanim zawita jeszcze bardziej na wschód, czyli na Ukrainę i do Rosji minie trochę czasu, ale u nas możemy się już cieszyć zalewem kierunków informatycznych przez młodych studentów.

Profesjonalny cad cam software i nowe studia

cad cam softwareWłaściwie całe społeczeństwo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak dobre warunki mają w Polsce i na całym świecie ludzie, którzy ukończą studia na tym kierunku. Jeszcze parę lat temu gdyby spytać przeciętnego młodego człowieka czym na przykład jest program cad, on nie miałby zielonego nawet pojęcia o czym do niego mówimy. Dziś sprawa prezentuje się znacznie inaczej. Większość młodych ludzi niezależnie od kierunku na jakim się kształcą zna podstawy związane z informatyką, jest w stanie powiedzieć ogólnikowo chociaż czym jest na przykład profesjonalny cad cam software lub kabel światłowodowy. To ostatnie nie jest oczywiście bezpośrednio związane z informatyką, ale ma na nią duży wpływ. W końcu tego typu kablami płynie obecnie najszybszy dostępny na rynku Internet. Inne kierunki również są przepełnione. O dziwo czym mniejsze perspektywy tym więcej ludzi stara się na siłę wbić na rok – do dziś w ścisłej czołówce pozostają studia pedagogiczne oraz socjologia.

Pomimo faktu, że od lat nie ma nigdzie na świecie pracy dla socjologów, ludzie wciąż wybierają masowo ten kierunek, i to nawet nie hobbystycznie czy z ciekawości, a rzeczywiście chcą wiązać z nim swoją przyszłość. Pytani gdzie znajdą pracę lakonicznie odpowiadają, że na pewno coś się znajdzie.