wróżka

Nowa wróżka na osiedlu

Od pięciu lat mieszkam w Warszawie. Obecnie pracuję w jednym w marketów. Jakiś czas temu spotkałyśmy się ze znajomymi, żeby porozmawiać. Ola powiedziała, że u niej na osiedlu pojawiła się nowa wróżka, która przyjmuje w lokalu, gdzie są różne firmy.

Wróżka zrobiła na mnie ogromne wrażenie

wróżkaZapytałyśmy ją czy to dobra wróżka, ponieważ Marianna była kiedyś u jakiejś kobieta, która twierdziła, że z niej właśnie dobra wróżka a nic nie wiedziała. Ola wspomniała, że jej sąsiadka z bloku u niej była i jest zadowolona. Ta wróżka przyjmuje codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych, więc możemy się wybrać do niej po pracy. Mnie wróżka nigdy nie interesowała, ale skoro dziewczyny dały się namówić, to czemu nie? Dobra wróżka na pewno mi powie coś interesującego, co w przyszłości na pewno się sprawdzi. Umówiłyśmy się na piątek wieczór. Tego dnia dobra wróżka miała wielu klientów, więc chwilę musiałyśmy poczekać. Przyjęła każdą z nas z osobna. Na mnie tania wróżka w Warszawie zrobiła ogromne wrażenie, ponieważ mimo iż nie powiedziałam jej zupełnie nic, to wiele wiedziała. Zaskoczyło mnie to niezmiernie i stwierdziłam, że to naprawdę jest dobra wróżka. Co do przyszłości, to wróżka powiedziała mi bardzo dużo ciekawych informacji. Nie wiem skąd taka dobra wróżka posiada takie umiejętności, ale jestem szczerze zachwycona tą wizytą. Kiedy wróżka obsłużyła ostatnią z nas poszłyśmy na drinka, żeby wymienić się wrażeniami. Na każdej z nas dobra wróżka zrobiła niesamowite wrażenie i wszystkie deklarowałyśmy, że na pewno jeszcze do niej pójdziemy. W Warszawie jest wiele takich miejsc, gdzie jest spotykana wróżka, jedna ta była wyjątkowa.

Cieszę się, że dałam się namówić na tę wizytę. To była bardzo dobra decyzja no i ciekawe doświadczenie, które na bardzo długi czas pozostanie w mojej pamięci.