Nowe plisy na oknach

Wielu ludzi na oknach ma różne zasłony. Są one raczej do takiej ozdoby, ponieważ by zasłonić okno używamy innych rzeczy. Do nich można zaliczyć na przykład żaluzje lub plisy. Te drugie staja coraz bardziej modniejsze. Więcej ludzi je wybiera niż żaluzje. Nawet ja u siebie w mieszkaniu mam plisy. Są one dla wygodniejsze w użyciu i ładniejsze.

Plisy na wszystkich oknach w mieszkaniu

plisy okienne wrocławWiadomo, że nie każdy pokój u mnie w mieszkaniu jest oświetlony słońcem. Mam tak położone mieszkanie, że praktycznie rzecz biorąc mam dwa pokoje oświetlone naturalnym światłem. Jest to kuchnia oraz sypialnia. Tutaj musiałam koniecznie powiesić na oknach plisy okienne wrocław to piękne miasto i moje osiedle mieszkaniowe leży w takiej części, gdzie przez cały dzień świeci słońce. Oczywiście jak mamy słoneczną pogodę. Wtedy muszę zasłonić okna, ale wtedy gdy jestem w tych pomieszczeniach. Plisy bez względu na ich kolor bardzo dobrze zatrzymują słońce. Ja sobie wybrałam takie w kolorze jasnym. Nie chciałam sobie też przyciemniać pokoju tymi plisami. Mam je już od dłuższego czasu i bardzo się sprawdzają. W innych pokojach też je mam założone, pomimo iż tam nie świcie słońce, to na wieczór je zasłaniam. Po to, aby światło z latarnie do mnie wpadało przez okna. Po za tym jak zapale światło w pokoju to wolę by nikt mi nie zaglądał wtedy w okna. Wtedy dobrze jest mieć zasłonięte okna. Plisy są wygodne w użyciu. Potem następnego dnia rano wszystkie plisy podnoszę do połowy okna. nie ma konieczności zwijania ich całych. Przez to stają się też ozdobą okna.

Z pewnością nie wyobrażam sobie bym miała nie zasłaniać okien, zwłaszcza wieczorem. Wtedy spuszczam wszystkie plisy na oknach. W ciągu dnia to jak jestem w tych pokojach gdzie świeci słonce, to tam je opuszczam. W pozostałych mam je spuszczone do połowy. Dobrze, że na oknach mam plisy, są one wygodne i ładne.