Nowoczesne gresy kalcytowe

To bardzo atrakcyjne rozwiązanie, w szczególności dedykowane pod kątem aranżacji, wystroju oraz wykończenia wnętrz. Zapewnia trwały, elegancki efekt. Z chęcią stosowane jest zarówno przez projektantów wnętrz jak i przez architektów. Z uwagi na wysoką jakość produktu, powszechnie stosowany jest w różnego rodzaju przestrzeniach użytkowych, gdzie dochodzi do sporej eksploatacji przestrzeni.

Szeroki wybór gresów kalcytowych

gres kalcytBardzo eleganckie rozwiązanie, które cieszy się popularnością tak samo w przestrzeniach użytku publicznego jak również prywatnych. Atrakcyjność produktu wynika przede wszystkim z jego eleganckiego wyglądu, ciekawej opcji związanej z deseniem a przede wszystkim ogromnej wytrzymałości płytek, co przekłada się na możliwość wieloletniej eksploatacji. Co więcej, przestrzenie, w których wykorzystano płytki, są łatwe w utrzymaniu porządku. Gres kalcyt to nowoczesny produkt, który świetnie komponuje się z różnego rodzaju pomieszczeniami. Najczęściej płytki te stosowane są w salonach, holach, jako element kuchni, czy łazienek, a także tarasach oraz balkonach. Pozwalają na ciekawą aranżację wnętrza, jego spójny wystrój. Zapewniają harmonię. Produkt dostępny jest w różnego rodzaju sklepach, tak samo budowlanych, jak również internetowych. Przewidziane są także różne wielkości płytek, co dodatkowo zwiększa wachlarz możliwości związany z ich zastosowaniem.

Współczesny rynek związany z wykończeniem wnętrz oferuje ciekawe, wytrzymałe i atrakcyjne cenowo rozwiązania, które zastosowanie mają w wielu przestrzeniach, tak samo prywatnych jak i użytkowych. Płytki zapewniają powierzchni wytrzymałość oraz umożliwiają wieloletni okres eksploatacji bez widocznego zużycia. Dodatkowo przestrzenie wyłożone płytkami są łatwe do sprzątania.