okapniki balkonowe

Nowoczesne okapniki balkonowe oczami ekipy budowlanej

Jestem pracownikiem fizycznym i wykonuję prace budowlane. Zatrudnia mnie mój szwagier, który ma własną firmę budowlaną. Pracy mamy naprawdę dużo, ale dzięki temu zarobki też są wysokie.

Okapniki budowlane i ich montaż

okapniki balkonoweJakiś czas temu dostaliśmy zlecenie na budowę domu wielorodzinnego i miałem tam robić płyty tarasowe na podkładkach, więc od razu zabrałem materiały i pojechałem na plac budowy. Szwagier coś wspominał, że będą jeszcze potrzebne profile balkonowe, więc będzie musiał mi je dostarczyć. Umiem też zakładać profile okapowe i jestem pewien, że szwagier zleci mi wszelkie prace z tym związane. Kiedyś, jak byliśmy na budowie, to ja robiłem wszystkie profile okapowe balkonowe, ponieważ najlepiej ze wszystkich sobie z tym radzę i od tamtego czasu szwagier zawsze mi daje tego typu robotę. Jestem w tym dobry i sam montuję nowoczesne okapniki balkonowe, bo chłopacy nie radzą sobie z tym za bardzo. Jestem dobrym budowlańcem i potrafię wykonać wszystkie prace. Nie ma zlecenia, którego nie byłbym w stanie wykonać. Szwagier daje mi więcej pieniędzy za pracę niż reszcie właśnie z tego powodu. Kiedy przyjechałem na plac budowy to zabrałem się od razu za płyty tarasowe na podkładkach, aby wyrobić się z czasem. Po kilku godzinach przyjechał szwagier na plac i przywiózł profile balkonowe, które również zostały mi przydzielone do zrobienia. Ja się cieszę z tego, bo mam zawsze sprecyzowane obowiązki i nie muszę się zastanawiać za co się zabrać. Dobrze nam się razem pracuje i oboje jesteśmy zadowoleni z tej współpracy.

Jak już założyłem płyty tarasowe na podkładkach to zrobiłem sobie przerwę, by zjeść kanapki. Później zabiorę się za profile balkonowe i tego dnia już będzie to ostatnie zadanie. Wieczorem ze szwagrem spotykamy się na kolacji, żeby pogadać. Na pewno będzie miło