Nowy chłopak, nowa fryzura i estetyczna kosmetyka

Kiedy rozstałam się z Olafem byłam bardzo załamana. Przez całe te nerwy i stres bardzo schudłam, moja cera poszarzała a włosy zaczęły wypadać niemal garściami. To trwało przez kilka miesięcy aż koleżanka poznała mnie z Jankiem i ponownie się zakochałam.

Kosmetyka i polecany salon

KosmetykaJanek jest moją bratnią duszą, na początku spotykaliśmy się tylko okazjonalnie, w gronie znajomych. Z czasem jednak zaczęło łączyć nas coraz więcej i w końcu staliśmy się nierozłączni. Wtedy rozpoczął się nowy, piękniejszy etap w moim życiu. Znowu zaczęłam normalnie jeść, moja skóra odzyskała zdrowy koloryt a włosy powoli zaczęły się regenerować. Postanowiłam jednak nieco im pomóc. Byłam szczęśliwa i otwarta na wszelkie zmiany. Koleżanka prowadziła salon fryzjerski. Zazwyczaj nie przepadałam za obcinaniem włosów ale teraz oddałam się całkowicie jej pomysłowości i wyszłam z salonu bardzo odmieniona. Chciałam również aby podreperowała nieco moją cerę ale estetyczna kosmetyka łódź nie była jej mocną stroną i poleciła mi abym udała się do jakiegoś ze znanych jej salonów kosmetycznych. W Łodzi mamy pod tym względem ogromny wybór, ale ja wybrałam jeden konkretny salon kosmetyczny, ulubiony salon mojej przyjaciółki. Zapewniała mnie ona, że będę zachwycona i faktycznie nie zawiodłam się. Moja cera wręcz promieniała świeżością.

Czułam się jak nowo narodzona i miałam wrażenie, że każdy na ulicy dostrzega to samo co ja. Z całą pewnością dostrzegł to Olaf, którego spotkałam jeszcze tego samego wieczora. Nie miałam jednak dla niego czasu – spieszyłam się na spotkanie z Jankiem.