wykończenia wnętrz

Nowy rok nowa szkoła

Właśnie skończyłam liceum. Studia mnie niestety nie interesowały. Zdecydowałam się na policealną szkołę. Mój kierunek to teraz projektowanie wnętrz, które zawsze mnie interesowało. Na szczęście Kielce miały taki kierunek, więc nie muszę dojeżdżać, wszystko mam pod ręką.

Wyposażenie wnętrz tematem w szkole

wykończenia wnętrzOglądałam programy z celebrytami i przyglądałam się ich wystrojowi wnętrze, oglądałam programy w których dekorowano mieszkania i marzyłam, że kiedyś i ja się tym zajmę. Dlatego zdecydowałam się właśnie na taką szkołę. Mam teraz różne zajęcia, które pomagają nam się ukierunkować na odpowiednią współpracę z klientem i znalezienie własnych inspiracji. Czasami nasi wykładowcy każą nam przynosić różne magazyny, lub gazetki reklamowe z asortymentami sklepów. Musimy z tego wybierać tylko te rzeczy które nas interesują i je wycinać. Jest to fajne, ponieważ na wielkiej makiecie umieszczamy rozmieszczanie wszystkich pomieszczeń. Moje mieszkanie wymaga jeszcze wykończenia wnętrz no ale wszystko jest na dobrej drodze. Chcę dostać z tego jak najlepszą ocenę. Wiem, że jak się postaram, i znajdę tę inspirację, to dam sobie tu radę. Najbardziej nie lubię współpracy w grupach projektowych, bo wolałabym wszystko robić indywidualnie, no ale mamy do zrealizowania właśnie taki program i muszę się dostosować. Uwielbiam nasze warsztaty kreatywności, bo wtedy sama mogę poznawać siebie. Poznaję swój styl i ta szkołą pomaga mi właśnie w tym, aby dowiedzieć się, czy dam sobie radę. Zawsze projektowałam tylko różne ułożenie dodatków w moim pokoju, a teraz przeniosłam się na wyższy poziom i uczę się, jak pracować u innych ludzi.

Każdy potrzebuje czegoś innego, nawet mamy zajęcia o oświetleniu i o tym jak wpływa na pomieszczenia. Do tego wiem już teraz, że lustra pomagają optycznie powiększać przestrzeń. Jestem zadowolona, że otworzono taki kierunek i mam nadzieję, że będę się dobrze sprawdzać w pracy w przyszłości.

Czytaj więcej na: Evolution home z Kielc, Al. IX Wieków Kielc 6/5