konferencje

Organizujemy elegancką konferencję

Moja uczelnia organizowała konferencję naukową, i tak się składa, że często u nas się udzielałam i zaproponowano mi wygłoszenie swojej mowy i pomocy w przygotowaniach. Cieszyłam się, bo takie doświadczenie na pewno mi się przyda, a poza tym będzie ładnie wyglądało w CV.

Konferencja naukowa – gdzie zorganizować?

konferencjeZarząd stwierdził, że będziemy robić konferencje na mazurach, ponieważ chcieli, abyśmy wypadli profesjonalnie. W takim miejscu, gdzie wszystko jest piękne, na pewno się to uda, a ja znów się cieszyłam, że będę mogła zwiedzić inne miasto. Wybrali Mrągowo, czyli będę miała kolejny punkt z mojej mapy do odwiedzenia zaliczony. Miałam kiedyś taki plan, aby zobaczyć wszystkie miasta w Polsce, a mazury były takie piękne. No ale do rzeczy. Musiałam się rzetelnie przygotować do tej konferencji, bo to nie byle co. Na konferencjach na końcu po wygłoszeniu swojego monologu przychodzi czas na pytania, dlatego musiałam mniej więcej porozmyślać, jakie pytania mogą tam paść. Zastanawiałam się, o co mogą mnie zapytać, i stwierdziłam, że cały materiał sobie przejrzę jeszcze raz. Jako, że wybrali nam ładny hotel, to mogłam się pouczyć w luksusowych warunkach. Pokoje były śliczne, wyposażone w telewizor, lodówkę, sejf, i takie tam akcesoria. No ale jak już tam byłam to stwierdziłam, że pójdę do hotelowego spa i przy okazji wezmę ze sobą notatki i będę się uczyła, na przykład w saunie. Takie dwa w jednym, nauka i przyjemności.

Na początku się nie denerwowałam. Dopiero jak już zostało coraz mniej czasu i zaczęliśmy wszystko rozstawiać, i stoły i catering, i wszystko było tak na szybko, że każdego złapały nerwy, nie było bata, że nie. Próbowałam jakoś się opanować, dlatego wypiłam melisę, żeby ręce mi się tak nie trzęsły ze zdenerwowania, bo wszystkie kartki by mi powylatywały z rąk. Jednak odbyło się bez żadnych problemów na szczęście.

Więcej o hotelach, SPA można znaleźć na: www.hotelsolar.com.pl