Organizujemy zbiórkę na drapaki dla kotów

Moja firma, w której pracuję raz w roku z okazji urodzin organizuje zbiórkę różnych rzeczy dla schroniska. Pracownicy popierają taką akcję. Każdy przynosi karmę suchą lub mokrą. Niektóre osoby przynoszą rzeczy po swoich zwierzakach. Koleżanka przyniosła drapak dla kota, z którego już w domu nie korzysta.

Drapaki dla kota – jakie rozmiary?

drapaki dla kotaJa niestety nie mam w domu żadnego kociaka. Zawsze marzyłam o zwierzaku ale mieszkam z rodzicami a rodzice mają alergię na sierść. Dlatego zawsze biorę udział w firmowej zbiórce żeby chociaż w taki sposób pomóc kotkom. Postanowiłam kupić drapak dla kota. Widziałam w gazetce sklepu zoologicznego, że drapaki dla kotów będą w niższych cenach do końca tego tygodnia. Naturalnie piękne drapaki dla kota mogą być w różnych wielkościach. Na pewno im większe i bardziej rozbudowane tym dla kotów są ciekawsze. Drapaki dla kotów takie duże i z wieloma atrakcjami są dosyć drogie. Postanowiłam kupić dwa drapaki mniejsze. Powiedziała koleżance z działu marketingu, że jak uda się uzbierać większą sumę pieniędzy to żeby kupiły porządny, duży i bardzo fajnie przygotowany drapak dla kota, który można kupić do końca tygodnia w niższej cenie. Drapaki dla kota muszę być wysokiej jakości. Drapaki dla kota nie mogą mieć ostrych elementów. Muszą być porządnie wykonane. Koleżanka z działu marketingu stwierdziła, że jej narzeczony prowadzi taki sklep i ona od niego za darmo załatwi drapak dla kota. Postara się załatwić jak najbardziej rozbudowany i z wieloma myszkami i sznurkami, które koty uwielbiają.

Za pieniądze, które uda nam się uzbierać kupi karmę bo ona jest także bardzo potrzebna. Cieszę się, że ludzie w w firmie potrafią się zjednoczyć w trakcie takich akcji. Dzięki temu można poznać kto jest na prawdę dobrym człowiekiem. Trzeba pomagać potrzebującym zwierzakom.