Oryginalna biżuteria ze szklanymi dodatkami

Biżuterią pasjonuje się od lat. Mama zawsze wspomina, że kiedy byłam małą dziewczynką uwielbiałam bawić się jej szkatułką, w której przechowywała kolczyki, naszyjniki i inne kobiece ozdoby. Miłość do pięknych wyrobów jubilerskich przerodziła się w życiową pasję, którą nauczyłam się przekładać na zarobek. Zostałam projektantka biżuterii.

Na rynku pojawiła się biżuteria z kolorowego szkła

szkło murano w biżuteriiMimo tego, że biżuterią interesuje się od dziecka i wiem na jej temat bardzo dużo, to dopiero raczkuje w dziedzinie, jaką jest projektowanie ozdób jubilerskich. Zaczęłam niedawno współpracę z renomowaną polską firmą, dzięki czemu mogę uczyć się tworzenia biżuterii od najlepszych. Mam w głowie pewne koncepty, pomysły na niesamowite kolekcje. Będę je jednak mogła zacząć realizować dopiero wtedy, jak zdobędę trochę doświadczeni i moi pracodawcy zobaczą, że można mi pozwolić działać na własną rękę. W projektach, które są już dostępne na rynku, zawsze podziwiam nowatorskie rozwiązania. Ostatnio, na przykład, bardzo urzekło mnie to, jak umiejętnie zastosowano szkło murano w biżuterii damskiej. Szkło w połączeniu ze szlachetnymi metalami robi piorunujące wrażenie. Większość z ozdób ma dość spore rozmiary, jednak, dzięki zastosowaniu delikatnego szkła, wcale nie wyglądają na ciężkie. Są za to niezwykle oryginalne i kolorowe. Na pewno przypadną do gustu osobom, które cenią sobie połączenie elegancji z umiarkowanym, kolorowym przepychem. Kupując taką biżuterię należy tylko pamiętać o tym, że trzeba ją będzie umiejętnie dopasować do całej stylizacji.

Uczę się właśnie tego, jak być profesjonalnym projektantem biżuterii, wnoszącym do tego świata nowatorskie pomysłu. Uwielbiam nietuzinkowe rozwiązania. Jednym z moich ulubionych z ostatniego czasu jest włączenie do biżuterii kolorowego szkła.