Oryginalne shakery do mieszania napojów

Razem z koleżanką lubimy eksperymentować w kuchni. Na co dzień żyjemy zdrowo i lubimy próbować nowych rzeczy, szczególnie jeżeli chodzi o jedzenie lub napoje. Ostatnio wymyśliłyśmy, że zrobimy sobie taki cykl, polegający na tym, że codziennie będziemy robić sobie domowy shake. Oczywiście będzie on za każdym razem inny.

Zakup shakerów do napojów

shaker z miarkąRobienie shaków nie obędzie się oczywiście bez odpowiedniego sprzętu. Postanowiłyśmy wybrać się do sklepu ze sprzętem dla sportowców. Tam Pani zaproponowała nam, byśmy zakupiły shaker. Pokazała nam kilka egzemplarzy. Niekoniecznie znałyśmy się na nich i nie wiedziałyśmy który wybrać. Mianowicie był do wyboru shaker z miarką, lub bez. Sprzedawczyni doradziła nam, byśmy wybrały ten z miarką. Sprawdza się on podobno doskonale i nigdy przy robieniu shaków nie trzeba martwić się o proporcje napojów, jogurtów. Postanowiłyśmy, że go zakupimy. Jak wróciłyśmy do domu od razu zabrałyśmy się do zrobienia przepysznego szejka. Miał on być mleczny, więc zmieszałyśmy dwa jogurty, jeden owocowy, drugi naturalny. Do tego dolałyśmy trochę specjalnego soku owocowego, tak by trochę urozmaicić smak. Trzeba przyznać, że napój był naprawdę wyśmienity, a przede wszystkim bardzo zdrowy. Od dzisiaj codziennie będziemy robić takie mikstury. Sam shaker z miarką jest idealny. W punkt potrafimy odmierzyć nim proporcje, a mieszanina wychodzi smakowita.

Shakery są już znane od dawna. Nie tylko sportowcy ich używają, ale także osoby, które po prostu chcą się zdrowo odżywiać. Dobrze, ze trafiłyśmy do tego sklepu i zakupiłyśmy ten sprzęt. Teraz zawsze będziemy się spotykać, by robić smaczne szejki do picia. Zakup nie był drogi, podzieliłyśmy się kosztami i jesteśmy z niego bardzo zadowolone. Polecimy go również znajomym.