malowanie proszkowe

Otwarcie punktu malowania proszkowego na Ukrainie

Generalnie jeśli chcemy mieć udany biznes, to powinniśmy zastosować się do reguły, że najlepsze jest to, co jest w danym miejscu nowe. Dlaczego ważna jest część zdania – „w danym miejscu”? Ponieważ to, co w jednym miejscu na świecie jest nowością, w innym będzie już od dawna przeżytkiem.

Malowanie proszkowe to poszukiwana usługa

malowanie proszkoweDlatego też patrząc na Europę Zachodnią jako wyznacznik trendów w dzisiejszym świecie byłem mocno zasmucony faktem, że niestety nie udało mi się zauważyć w porę tego, że renowacja felg staje się stopniowo coraz bardziej popularna, i że można by zbić na tym spory kapitał. Oczywiście to, że u nas na Śląsku okazało się, że obudziłem się za późno nie oznaczało, że szansa została zaprzepaszczona. Przecież na wschodzie Europy w dalszym ciągu nie było wielu rzeczy, które w Polsce funkcjonowały dobrze już od dawna. Postanowiłem spróbować swoich sił w prowadzeniu firmy na Ukrainie. Stwierdziłem, że lepiej być tam biznesmenem, niż w moim rodzinnym Opolu pracownikiem na etacie. W moim punkcie były dwie główne usługi – renowacja felg, tak jak wcześniej wspomniałem, oraz druga do kompletu – godne polecenia malowanie proszkowe w Opolu. Uważałem, że w centrum Kijowa na pewno przyciągnę uwagę lepiej sytuowanych mieszkańców, którzy będą woleli poddać swoje felgi renowacji niż kupować nowe za każdym razem, gdy ze starymi coś się stanie. Jest to szczególnie dobre w sytuacjach, gdy jedna z felg ulegnie uszkodzeniu i nie mamy jak kupić pojedynczej sztuki. Wówczas to właśnie renowacja felg ma największy sens. Okazało się, że mój pomysł wypalił w stu dziesięciu procentach. Zarabiałem bardzo dużo, zatrudniłem pracowników, i bez problemów otworzyłem kolejny punkt w drugiej części miasta.

Wszystko szło dobrze i gładko aż do momentu, gdy nie zacząłem tęsknić za domem. Wówczas sprzedałem firmę a za zarobione pieniądze wybudowałem dom w Polsce.