Piłkarzyki zabawą dla dzieci i dorosłych

Piłka nożna jest z pewnością najpopularniejszym sportem na świecie. Większość ludzi śledzi wyniki najważniejszych imprez piłkarskich takich jak mistrzostwa świata i Europy. W niektórych krajach futbol traktowany jest jak religia więc nic dziwnego, że powstają przeróżne akcesoria związane z piłką nożną. Gry komputerowe, odzież czy piłkarzyki stołowe to najczęściej wybierane gadżety przez fanów.

Piłkarzyki dla dzieci w wersji mini

garlando piłkarzyki miniIstnieją gry i zabawy, które są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Taką rozrywką są m.in. piłkarzyki. Jest to coraz częściej praktykowana forma spędzania czasu przez małoletnich użytkowników. Największą popularnością wśród nich cieszą się modele garlando piłkarzyki mini. W porównaniu z tradycyjnymi piłkarzykami stołowymi, wersja mini charakteryzuję się dużo mniejszym rozmiarem a także brakiem wysokich nóżek. Posiadają lekkie podwyższenie dzięki czemu nie równają się z powierzchnią na której się znajdują. Obudowa wykonana jest zazwyczaj z MDF-u natomiast boisko jest pokryte plastikowym laminatem. Każdy model posiada licznik zdobytych bramek a także zapasowe piłeczki. Istotnymi faktami ze względów bezpieczeństwa są bezpieczne drążki teleskopowe a także certyfikaty potwierdzające zgodność z europejskimi normami. Niewielkie wymiary (95 cm x 76 x 25) sprawiają, że piłkarzyki zmieszczą się do każdego pomieszczenia gwarantując przy tym świetną zabawę nie tylko dla najmłodszych fanów futbolu.

Czasy gdy piłkarzyki stołowe dostępne były tylko w pubach dla pełnoletnich użytkowników dawno już minęły. Dzisiaj istnieje wielu producentów specjalizujących się w wytwarzaniu modeli przystosowanych do domowych warunków a także dla młodocianych graczy. Modele mini są produkowane w mniejszych, optymalnych dla dzieci rozmiarach a także w wersjach z kolorowymi grafikami. Piłkarzyki są dobrą alternatywą m0gącą z powodzeniem zastąpić elektroniczne formy rozrywki.