Po remoncie zdecydowałam się na czyszczenie dywanów

Jestem w szóstym miesiącu ciąży. Mąż jak się dowiedział o ciąży bardzo się ucieszył. Mieszkamy w starym budownictwie w centrum miasta Warszawa. Mieszkanie dostaliśmy od teściów, którzy przenieśli się poza miasto.

Czyszczenie dywanów nie jest drogie

czyszczenie dywanówMąż postanowił całe mieszkanie wyremontować. Pomalował ściany i kupiliśmy nowe meble. Przygotowaliśmy także pokoik dla dziecka. Po remoncie nasze dywany były nieco zakurzone. Postanowiłam je wyczyścić korzystając z usług firmy, która ma swoją siedzibę w okolicy. Poszłam do nich po śniadaniu. Firma oferuje wiele usług odnośnie czyszczenia. W swojej ofercie mają czyszczenie tapicerki. Muszę dowiedzieć mężowi. Pranie tapicerki w naszym samochodzie na pewno by się przydało. Firma zapewnia także pranie wykładzin na najwyższym poziomie. Firma ma dobre opinie i przystępne ceny. My w mieszkaniu nie mamy wykładzin. Mamy dwa dywany. Jeden w sypialni a drugi w salonie. Nie chciałam kupować nowych dywanów ponieważ te są w dobrym stanie i nie są zniszczone. Po remoncie wymagają jednie odświeżenia. Ze specjalistą umówiłam się na piątek na godzinę piętnastą. Mój mąż akurat wraca z pracy więc będzie mógł specjaliście pomóc jeśli będzie taka potrzeba. Ja nie mogę się przemęczać. Pranie dywanów nie jest bardzo kosztowne. Za dwa dywany zapłacimy jedynie pięćdziesiąt złotych. To bardzo dobra cena. W naszej okolicy są dwie firmy ale ta na którą się zdecydowaliśmy ma lepsze opinie od klientów. W piątek punktualnie pojawił się u nas specjalista z profesjonalnym sprzętem. Specjalista od razu zabrał się do pracy. Czyszczenie dywanów jest przez niego wykonywane już od pięciu lat. Nie wiedziałam, że ta branża już tak długo prosperuje.

Mąż był bardzo zadowolony z końcowego efektu. Powiedziałam m także o możliwości wyczyszczenia tapicerki w samochodzie powiedział, ze na pewno się na to zdecyduje jak będzie miał więcej czasu.

Więcej o dywanach na http://e-proficlean.pl