noclegi

Pobyt w Inowrocławiu i noclegi w Pakości

Oboje z mężem mieszkamy w Bydgoszczy ponad pięćdziesiąt lat. Nasze dzieci dorosły, pozakładały rodziny i porozjeżdżały się po świecie . Najstarszy syn mieszka najbliżej nas bo w Wejherowie.

Noclegi w Pakości i leczniczy pobyt

noclegiMłodsza córka wyjechała wraz z mężem wiele lat temu do Francji, a średnia córka mieszka w Krakowie . Od kilku lata mąż ma poważne problemy z sercem. W tym roku przeszedł poważna operacje serca. Lekarz wypisując go ze szpitala dał skierowanie do Sanatorium w Inowrocławiu. Ucieszyliśmy się, że sanatorium blisko nas i z dojazdem nie będzie mieli problemu. Nie przewidzieliśmy jednak kolejek do sanatorium. Narodowy Fundusz Zdrowia zaproponował mężowi pobyt w sanatorium za piętnaście miesięcy. Lekarz mówił by jechać jak najszybciej, bo to bardzo dobre sanatorium gdy choruje się na schorzenia układu krążenia, choroby mięśnia sercowego czy tak jak mąż jest się po operacji serca. Planowaliśmy, że ja znajdę sobie gdzieś noclegi w Inowrocławiu. i będę co rano dojeżdżała do sanatorium by pomóc mężowi. Teraz zastanawiamy się jak znaleźć tanie noclegi w Inowrocławiu i mąż dochodziłby na płatne zabiegi do sanatorium. Z pomocą przyszedł nam mój brat, który znalazł w Internecie kilka noclegów w Inowrocławiu. Niestety większość z nich było położone daleko od sanatorium. Mój brat przeszukała jeszcze Internet i znalazł noclegi pakość w okolicy Inowrocławia. Znalazł kila noclegów. Najbliżej było z Pakości. Okazało się, że z tej miejscowości do Inowrocławia pod bramę sanatorium mamy tylko trzynaście kilometrów. Samochodem będziemy jechać tylko piętnaście minut.

Dodatkowo nasi gospodarze gotują i możemy wykupić u nich niedrogie posiłki na cały dzień. Policzyliśmy wszystkie koszty. Okazało się że mamy jeszcze rezerwy odrobinę, zatem ja też będę skorzystać z kilku zabiegów w tygodniu.