pokazy magiczne

Pokazy magiczne w przedszkolu

Mój syn we wrześniu poszedł do przedszkola. Uważam, że dokonałam naprawdę najlepszego wybory wybierając dla niego akurat to przedszkole. Jestem naprawdę zadowolona z tego w jaki sposób syn spędza tam czas.

Pokazy magiczne cieszą się powodzeniem

pokazy magiczneZawsze wraca zadowolony z przedszkola. Mam nawet wrażenie, że gdyby tylko mógł to by zostawał tam dłużej niż jest to możliwe. Gdy jest weekend to pyta się tylko kiedy pójdzie do przedszkola. I wiem jak bardzo przeżywa gdy jest chory i w danym dniu musi zostać w domu. W przedszkolu tym są prowadzone w bardzo fajny sposób różnego rodzaju zajęcia. Te zajęcia na pewno dużo mu dają i bardzo je lubi. Na przykład raz w tygodniu przyjeżdża do przedszkola mały teatr lalek i to dzieci uwielbiają. Mój syn pyta się kiedy będzie środa bo znowu będzie teatrzyk. Czasem też mają organizowane innego rodzaju atrakcje, które co prawda organizowane się odpłatnie ale są naprawdę bardzo fajne. Ostatnio były pokazy magii dla dzieci. Te pokazy iluzjonistyczne tak się spodobały mojemu synowi, że chyba przez następny miesiąc nie słyszałam o niczym innym. Te pokazy magiczne ze względu na tak duże zainteresowanie będą odbywały się cyklicznie raz w miesiącu. Dla mojego syna to była najlepsza wiadomość jaką mógł tylko usłyszeć. Można nawet sama przyjdę na następny pokaz iluzji bo jestem bardzo ciekawa tego jak to wszystko wygląda. Syn teraz nawet na święta chce dostać jakiś zestaw magika. Sam chce zostać bowiem magikiem. Czemu nie jeśli chce to niech się uczy na czym polegają takie właśnie różne sztuczki. Mi się coś takiego też zawsze podobało i teraz widzę, że mamy podobne zainteresowania.

Może nawet gdy będzie starszy to zapiszę go na takie warsztaty z iluzji bo widziałam w internecie, że coś takiego też jest organizowane.Myślę, że by mu się podobało.