angielski dla dzieci

Poligloci a angielski dla dzieci

Zawsze zazdrościłam, zazdroszczę i będę zazdrościć poliglotom. Dla mnie nauka języka to istny koszmar. O ile jestem w stanie zapamiętać kilka słówek z serialu, tak nie pojmę skomplikowanych czasów i zasad pisowni.

Angielski dla dzieci z Chorzowa to dobre rozwiązanie

angielski dla dzieci Nasz język ojczysty znam za to doskonale. Od dziecka spędzałam długie godziny ze słownikiem w dłoni. Uwielbiam język polski, a jeszcze bardziej go cenię za jego skomplikowaną budowę. Uważam, że każdy z nas jest niezwykle inteligentnym człowiekiem, jeśli zdołał opanować jeden z najtrudniejszych języków świata. Obecnie najpopularniejszy jest język angielski, niemiecki i rosyjski. Takich uczą nas w szkołach, a potem na studiach. Ja z tych języków umiem trochę angielski i rosyjski. I uważam, że rosyjski jest po stokroć łatwiejszy i bardziej przydatny. Dziś angielski umie praktycznie każdy. Każda szkoła języków obcych, ma w swojej ofercie angielski. Jeśli bym miała iść na kurs języka angielskiego, zdecydowanie bym zrezygnowała. Wiem, że jest to obecnie język uniwersalny, w którym dogadamy się z każdym, lecz ja nie lubię być jak każdy. Uważam, że angielski dla dzieci z chorzowa to doskonałe rozwiązanie, lecz nie widzę dla siebie w nim przyszłości. Rosyjski jest dużo rzadszy i mniej spotykany w Polsce. Gdy ktoś go naprawdę dobrze umie, to bez problemu znajdzie prace. Porównywalną umiejętnością będzie francuski, hiszpański, włoski itp. Dziś coraz częściej szkoła językowa wprowadza te języki do swojej oferty. Nawet taki mały Chorzów, ma coraz więcej ofert pracy dla ludzi ze znajomości któregoś z tych języków.

Angielski dobrze i warto znać, ale dziś trzeba celować bardziej w nisze. Ostatnio bardzo modny stał się też chiński i japoński. Tak naprawdę im więcej języków znamy, tym większe nasze możliwości na rynku pracy. A to obecnie bardzo ważne.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl