Popularny samochód zdalnie sterowany

Chyba każdy chłopak lubi urządzać wyścigi samochodowe w domu czy z kolegami. Mogą do tego służyć zwykłe samochodziki i specjalnie przygotowany tor, albo zdalnie sterowane pojazdy, którymi można jeździć w każdym miejscu.

Czy zdalnie sterowane samochody szybko jeżdżą?

samochód zdalnie sterowany monster truckŻeby wyścig mógł prawdziwym wyścigiem, to musi mu towarzyszyć odpowiednia prędkość uczestniczących w nim pojazdów. Można to osiągnąć ustawiając tor pod odpowiednim kątem, ale można także wykorzystać pojazdy zasilane na akumulatory. Takie pojazdy są dostępne w formie aut wyścigowych i terenowych. Samochód zdalnie sterowany Monster Truck jest typowym modelem do pokonywania naprawdę trudnych terenów. Jest stworzony na wzór prawdziwego Monster Trucka, który pokonuje najtrudniejsze tory przeszkód. Przede wszystkim ma napęd na cztery koła, dzięki czemu bez problemu pokonuje przeszkody sięgające do połowy jego wysokości. Może jeździć po kałużach, strumykach, błocie czy górzystym terenie. Do tego może się rozpędzać do całkiem sporych prędkości, więc zabawa będzie emocjonująca. Samochód zdalnie sterowany jest zasilany na kilka akumulatorów, które należy po zabawia naładować, gdyż pozwalają one na nieprzerwaną zabawę przez około piętnaście – dwadzieścia minut. Dzięki karoserii wykonanej ze specjalnego tworzywa sztucznego i metalowym wykończeniom, pojazd jest niemalże niezniszczalny i nie straszne mu są upadki nawet z dużej wysokości. Duże, gumowe koła i niezależne od siebie amortyzatory, zapewniają doskonałe trzymanie się drogi.

Zabawka zdalnie sterowana jest świetnym pomysłem na prezent dla kilku, ale też kilkunastolatka. Najtańsze modele takich zabawek kosztują około stu złotych, a większe i bardziej zaawansowane technologicznie mogą kosztować nawet kilkaset złotych.