Poszukiwania drzwi zewnętrznych

Byliśmy z mężem w trakcie budowy naszego nowego domu. Powoli kończyliśmy stan surowy. Mieliśmy już wstawione wszystkie okna. Nie wybraliśmy jeszcze tylko drzwi zewnętrznych. Długo nie mogłam zdecydować się, jakie drzwi będą najlepsze. W końcu nie mogliśmy już dłużej zwlekać i wybraliśmy się do sklepu, żeby podjąć ostateczną decyzję i kupić drzwi.

Potrzebowaliśmy najlepszych drzwi zewnętrznych

najlepsze drzwi zewnętrzne w RybnikuMoja koleżanka poradziła nam, gdzie dostaniemy najlepsze drzwi zewnętrzne w Rybniku. Udaliśmy się do polecanego przez nią sklepu i poprosiliśmy sprzedawcę o pomoc. Z jego pomocą udało nam się wybrać bardzo ładny model drzwi zewnętrznych. Wybrane przez nas drzwi były antywłamaniowe i posiadały odpowiednie zabezpieczenia przed wyważeniem czy też przed uderzeniami. Dodatkowo posiadały specjalne wygłuszenie, dzięki czemu do mieszkania nie przedostawał się nadmiar dźwięków z podwórka. Było to dla nas bardzo ważne, ponieważ mieliśmy dom postawiony blisko drogi. Dodatkowym plusem tych drzwi była możliwość zamknięcia ich, aż na trzy zamki z czego jeden z nich można było otworzyć tylko od wewnątrz. Zdecydowaliśmy się na ich zakup, ponieważ wybrany przez nas model był akurat dostępny w promocyjnej cenie. Mogliśmy wybrać drzwi w kilku wariantach kolorystycznych, w końcu zdecydowaliśmy się na neutralny czarny kolor, który z pewnością będzie pasował do wystroju przedpokoju oraz elewacji.

Zamówiliśmy drzwi razem z montażem i już kilka dni później w naszym nowym domu zjawiła się ekipa montująca. Od razu zamontowali oni drzwi i osadzili je w zawiasach. Byłam z nich bardzo zadowolona. Drzwi mimo tego, że były niezwykle solidne i wytrzymałe, były też lekkie i można było je z łatwością otworzyć. Zamki również były solidne, dlatego miałam pewność, że drzwi są bezpieczne.