zajęcia pozalekcyjne

Poszukiwanie zajęć pozalekcyjnych

Jestem ojcem córki. Córka ma dziewięć lat. Chciałbym ją zapisać na zajęcia sportowe dla dzieci. Mieszkamy pod miejscowością Kraków. Liczę się z dodatkowymi dojazdami. Dla córki jestem gotowy na wszystko.

Zajęcia pozalekcyjne dla córki

zajęcia pozalekcyjneCórka chodzi do pierwszej klasy ale w związku z tym, że pochodzimy z małej miejscowości to u nas w szkole nie ma dużego wyboru biorąc pod uwagę zajęcia pozalekcyjne. Generalnie dziewczynki zazwyczaj interesują się tańcem, malowaniem, baletem lub graniem na jakimś instrumentem. Moja córka myśli o czymś zupełnie innym. Piłka nożna to jej marzenie. Na początku byłem troszkę zdziwiony. Po przemyśleniu, po rozmowie z żoną stwierdziliśmy, damy jej taką możliwość. Niech spróbuje przekona się czy takie zajęcia sportowe dla dzieci na pewno będą jej odpowiadać. W gazecie lokalnej znalazłem ogłoszenie o szkółce nie tylko dla chłopaków. Działała na rynku już dłuższy czas. Miała dobre opinie. Zapewniała treningi indywidualne, sparingi, a także treningi bramkarskie. Pokazałem córce zdjęcia całego obiektu i zapisaliśmy się na pierwsze zajęcia pozalekcyjne. Kraków od zawsze kojarzył mi się z tym sportem. Piłka nożna tez była moim ulubionym sportem jak byłem małym chłopcem. Pierwsze zajęcia zrobiły i na mnie i na mojej córce bardzo dobrze wrażenia. Trener był bardzo uprzejmy. Na zajęciach było dużo dzieci nawet sporo dziewczynek. Córka już poznała jakąś koleżankę, która nawet mieszkała w naszej miejscowości ale do tej pory się jeszcze nie znały. Po pierwszych zajęciach miały ze sobą bardzo bory kontakt.

Umówiły się, ze na treningi indywidualne będą jeździć wspólnie. Będziemy się zmieniać z jej rodzicami i na zmianę wozić nasze młode piłkarki. Córka na drugich zajęciach została zauważona przez trenera i zaproszona na treningi bramkarskie.

Zajęcia pozalekcyjne możesz znaleźć na: kspn.pl