Poszukujemy radcy prawnego do naszej spółki

Z bratem prowadzimy spółkę i zatrudniamy wielu pracowników. Nasza firma się mocno rozwinęła i postanowiliśmy otworzyć kolejny oddział w Pruszczu Gdańskim. Potrzebny będzie nam radca prawny do współpracy.

Potrzebny będzie nam radca prawny

radca prawny

Mój brat to doskonały prawnik, ale nie ma czasu , ażeby zajmować się tego typu sprawami w spółce. Potrzebna jest nam osoba, której porady prawne będą na najwyższym poziomie. Kiedyś pracował u nas adwokat, który otworzył swoją własną kancelarię i zrezygnował z pracy z naszej spółce. Wiem, że w Pruszczu Gdańskim są dobrzy adwokaci, których również mógłbym zatrudnić, dlatego postanowiłem się rozejrzeć. W środowisku prawników na pewno znajdzie się osoba, którą będziemy mogli zatrudnić. Adwokaci są chętni do współpracy. Mój brat stwierdził, że jest w Pruszczu Gdańskim radca prawny, którego polecił mu znajomy jego żony i zadzwoni do niego, żeby się umówić na spotkanie. Porozmawiamy wtedy na temat ewentualnej współpracy. Radca prawny zjawił się następnego dnia rano i nasze rozmowy przebiegły bardzo pomyślnie. Radca prawny był zadowolony z naszej propozycji i zdecydował się podjąć współpracę z naszą spółką. Wiemy, że jego porady prawne są bardzo dobre i dzięki temu będziemy mieli zatrudnionego specjalistę w tej branży. Mój brat jako adwokat ma spore znajomości i wiedziałem, że na pewno uda mi się znaleźć jakiś kontakt. Nasza spółka będzie miała teraz doskonałe porady prawne, więc możemy zająć się sprawami bieżącymi i nie martwić się o nic innego.

Nowy oddział w Pruszczu Gdańskim już ruszył, ale musimy doglądać jak prosperuje i trzymać rękę na pulsie. Radca prawny zajmie się sprawami, na które brakuje nam czasu. Możemy teraz być spokojni o losy naszego przedsiębiorstwa, ponieważ mamy fachową pomoc i wsparcie. Jesteśmy zadowoleni.

Jeśli interesuje kogoś dobra usługa adwokacka, z całą pewnością warto zajrzeć na – www.adwokat-grabowski.pl