uzdatnianie wody

Pracownik firmy produkującej uzdatniacze wody

W firmie produkcyjnej mojego wujka pracuję już cztery lata. Zatrudniona jestem w dziale księgowości, ale także zajmuję się zleceniami. Nasza firma ma bardzo dużo zamówień i mam naprawdę sporo pracy.

Uzdatnianie wody i szkolenie

uzdatnianie wodyOstatnio jeden klient zamówił w naszej firmie filtry do wody pitnej w ilości tysiąca sztuk i mieliśmy w firmie spore zamieszanie. Musiałam zlecenie na filtry do wody pitnej potwierdzić z wujkiem, ponieważ wcześniej tak dużych zleceń nie było u nas. Dopiero po potwierdzeniu dałam znać chłopakom na magazynie, ażeby przygotowali wysyłkę. Musiałam tego dnia jeszcze wystawić faktury za zmiękczacze wody, które miałam już rozliczyć jakiś czas temu. Na rozliczenie czekały jeszcze filtry odwróconej osmozy, dlatego zostałam chwilę dłużej w pracy ażeby ze wszystkim się wyrobić. Raz konsultant naszej firmy nie dostarczył mi zaległych faktur, ponieważ mieli akurat szkolenie na temat jak przebiega skuteczne uzdatnianie wody i musiałam czekać do piętnastej na dokumenty. To także był ciężki dzień, ponieważ nasze filtry do wody pitnej sprzedają się w ogromnych ilościach i zawsze mamy mnóstwo zajęć. Najtrudniej jest na koniec miesiąca, bo dostaję wtedy zbiorcze dokumenty na filtry odwróconej osmozy i muszę jeszcze naliczyć wynagrodzenia. Tego dnia zawsze jestem dłużej w pracy, ponieważ w przeciwnym razie nie wyrobiłabym się ze wszystkim. Zanim zaczęłam pracę u wujka to przeszłam szereg szkoleń, żeby móc dobrze wykonywać swoje obowiązki. Pracę wujek sam mi zaproponował, ponieważ miał dużo zleceń na filtry odwróconej osmozy i potrzebował pomocy.

Pracę zaczęłam zaraz po szkole i ucieszyłam się, że będę zarabiała własne pieniądze. Dzięki temu będę miała odłożone pieniądze na studia, które planuję podjąć w przyszłym roku. Nadal będę pracowała jednak u wujka.