Pracownik montujący atrakcyjne okna

Nazywam się Artur i mieszkam w Piasecznie. Tutaj też pracuję i mam rodzinę. Zatrudnia mnie firma handlowa i pracuję jako monter. Nasze przedsiębiorstwo współpracuje z klientami z różnych rejonów kraju.

Okna na zamówienie klienta

oknaMamy klientów w Warce czy Grójcu a nawet w Garwolinie. Ja przez cały czas pracuję w terenie, ponieważ montuje atrakcyjne okna w garwolinie bezpośrednio u klienta na miejscu. Każdego dnia otrzymuję dość dużo zleceń i montuję okna w ciągu całego dnia. Niedawno zostałem wysłany do Grójca, gdzie miałem zamontować okna w nowym biurze. Wymieniali właśnie swoje stare okna drewniane i chcieli mieć zamontowane nowe okna plastikowe. Na zlecenie pojechałem sam, ponieważ wiedziałem, że wszystkie okna zamontuję bez trudu. Nasze okna są bardzo łatwe w montażu, co zdecydowanie ułatwia nam pracę. Okna montujemy zawsze w terminie, który został uzgodniony bezpośrednio z klientem. Demontujemy także okna na życzenie klienta i je zabieramy, ale wtedy usługa jest inaczej rozliczana. Nasza firma w ofercie ma doskonałe okna różnego rodzaju, stąd tak dużo zleceń. Mnie to bardzo cieszy, ponieważ mam sporo pracy i zarabiam dzięki temu duże pieniądze. Poza tym sam mam w domu okna, które zakupiłem z naszego przedsiębiorstwa i wszystkie okna samodzielnie zamontowałem. Teraz u nas w domu jest dużo cieplej, ponieważ okna są bardzo szczelne i nie przypuszczają wilgoci ani zimna. Wiem, że te okna są bardzo dobre, ale montaż odgrywa równie ważną rolę. Jeżeli okna są zamontowane prawidłowo, to wszystko działa tak jak należy. Mam ogromne doświadczenia i montuje okna bardzo profesjonalnie.

Na początku przeszedłem szkolenie, na które wysłał mnie szef i od tego czas znam całą specyfikę jeżeli chodzi o okna i ich montaż nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jestem doskonałym fachowcem.