Pracuję u znanego producenta mebli

Robotę to ja mam doskonałą. Wcześniej łapałem się różnych zajęć i nigdzie nie pracowałem na stałe. Dopiero praca  u faceta, który produkuje meble mi się spodobała. Nie dość, że mam umowę o pracę to na dodatek cały pakiet socjalny i dobre zarobki.

Praca u producenta mebli wiele mnie nauczyła

producent mebli małopolskiePracę mam dwuzmianową, ale to mi zupełnie nie przeszkadza. Ten producent mebli małopolskie dostaje bardzo dużo zamówień i dlatego w takim systemie pracujemy. Wiem, że bierze pod uwagę, aby zatrudnić dodatkowych pracowników, ale póki sobie radzimy to tego nie robi. Zaoferował mi nawet nadgodziny, na które się zgodziłem. Dzięki temu mogę zarobić jeszcze więcej a wiadomo, że pieniądze są potrzebne. Niedawno mieliśmy zebranie i dowiedziałem się, że nasz producent mebli małopolskie podjął współpracę z zagranicznymi klientami. Dla nas to bardzo dobra wiadomość. Ja to się bardzo dużo tutaj nauczyłem. Pracę dostałem mimo braku doświadczenia, ale jestem bardzo zdolny i szybko się wszystkiego nauczyłem. Potrafię zrobić wszystko a i nawet moim rodzicom zbudowałem meble na wymiar. Mamie zawsze marzyła się taka kuchnia i oto ją ma. Szef to zaznaczył, że w związku ze zmianami będzie reorganizacja. Mój przyjaciel Roman został kierownikiem zmiany a ja jego zastępcą. Nadal będę zajmował się produkcją, ale w razie konieczności mam zastępować Romana. Wiem, że to jest najlepszy producent mebli małopolskie, ponieważ zawsze dba o swoich kontrahentów i oczywiście pracowników. Dobrze, że to właśnie u niego mogę pracować.

Po dwóch latach dostałem awans. Teraz jestem kierownikiem i zarządzam zespołem dwudziestu osób. Firma mocno się rozwinęła a to wszystko dzięki kontraktom z zagranicą. Teraz to już jest wręcz idealnie i nawet o czymś takim nie marzyłem nigdy.